Aktualizované: Za Vrbovým auto v strome, zraneného prevážal vrtuľník

  • Nezaradené / Spravodajstvo / Región
  • 7. mája 2019, 15:49

Na ceste z Vrbového na Prašník sa stala ďalšia vážna dopravná nehoda. V utorok 7. mája popoludní tam vodič narazil do stromu. Zasahovali tam všetky záchranné zložky, zraneného účastníka nehody prevážal do nemocnice vrtuľník.


Vodič z Vrbového narazil do stromu © KRPZ

„Podľa prvotných informácií zranený účastník pri prevoze komunikoval,“ informovala nás policajná hovorkyňa z Trnavy, Martina Kredatusová. V dôsledku dopravnej nehody sa na ceste tvorili niekoľko sto metrov dlhé kolóny v oboch smeroch. V čase okolo 15.45 už bola cesta prejazdná. 

Aktualizované:

Stanovisko polície: „Polícia vyšetruje dopravnú nehodu, ku ktorej došlo dnes  (7.5.) popoludní  medzi obcami Vrbové a Prašník. 36 ročný vodič z Vrbového viedol osobné auto Škoda Fabia z obce Prašník smerom na mesto Vrbové. Zatiaľ z nezistených príčin vošiel do protismeru a mimo cesty narazil do stromu. Vodič sa v aute nachádzal sám, utrpel zranenia, s ktorými bol vrtuľníkom prevezený do nemocnice. Na vylúčenie prítomnosti alkoholu mu bude odobratá krv. Na mieste nehody polícia uzatvorila premávku počas pristávania vrtuľníka, úsek cesty bol inak prejazdný,“ uviedla policajná hovorkyňa M. Kredatusová

Vrtuľník pristál v poli, odvážal zraneného. Foto: KRPZ
V dôsledku nehody boli v oboch smeroch kolóny. Foto: fb Online Vrbové

(vd)

20 Shares

Najnovšie správy

Zásluhu, že sa muž našiel, majú policajti z Jaslovských Bohuníc a dobrovoľní hasiči.
  • 05.06.2020, 14:43
  • Krimi / Piešťanský týždeň / Spravodajstvo
sobota, 6. júna 2020
Meniny má Norbert, zajtra Róbert