Šibačka s búračkou na Krajinskej ceste

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 1. mája 2019, 10:00

Minulý týždeň, ktorý sa na začiatku niesol v znamení šibačky, mali piešťanskí hasiči relatívny pokoj. Riešili dopravnú nehodu na Krajinskej ceste v Piešťanoch, odstraňovali konár padnutý na auto a vyrážali tiež do Veľkých Kostolian.

© KR HaZZ Trnava

Počas Veľkonočného pondelka 22. apríla napoludnie sa na Krajinskej ceste v Piešťanoch zrazili dve osobné vozidlá značky BMW. V jednom sedel Piešťanec, druhé riadila obyvateľka Banky. Vodičku ešte pred príchodom hasičskej jednotky odviezla záchranka do nemocnice. Druhý vodič bol bez zranení. Hasiči zabezpečili autá proti požiaru a vytečené prevádzkové kvapaliny posypali sorbentom. O havarované vozidlo sa postarala odťahová služba.

Po silnom nárazovom vetre, ktorý lomcoval v utorok 24. apríla stromy aj na Staničnej ulici v Piešťanoch, sa po dvanástej hodine z jedného velikána odlomil konár a padol na osobné auto Škoda Octavia. Hasiči konár odstránili a popílili.

Nepríjemnú situáciu zažil vodič Citroenu Picasso, keď sa mu vo Veľkých Kostoľanoch začalo dymiť z auta. Ešte pred príchodom hasičskej jednotky si pohotový muž pomohol práškovým hasiacim prístrojom.

(vd)

5 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 28. septembra. Tento deň je Svetovým dňom besnoty, Svetovým dňom za právo vedieť a Medzinárodným námorným dňom…
  • 27.09.2021, 23:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
V Hoteli Sandor Pavillon sa v sobotu 11. septembra stretli maturanti so svojím triednym Jaroslavom Gregoričkom po 50 rokoch od…
  • 28.09.2021, 00:03
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
utorok, 28. septembra 2021
Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela