Hore Váhom dole Váhom prvého mája

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 29. apríla 2019, 14:00

Chcete sa povoziť na bicykli a zájsť až na Beckov? Pritom sa neunaviť tak, aby ste nevládali na druhý deň chodiť? Potom ste vítaní na cyklovýlete s názvom Hore Váhom dole Váhom.

Výlet pre všetky vekové kategórie organizuje KST TJ Bezovec už po šiesty raz.
Cyklisti pôjdu systémom pianko - užívať si budú prírodu, výhľady aj hrady.

Výlet pre všetky vekové kategórie organizuje KST TJ Bezovec už po šiesty raz. „Pozor, tento rok máme pár zmien. Keďže sme súčasťou akcie BUĎ-FIT, prezentácia a štart bude v stredu 1. mája od 8.00 do 9.00 h na Kolonádovom moste, kde bude o deviatej hodine štart,“ uviedli organizátori podujatia.

Trasa povedie cez Veľké Orvište, Ostrov, Očkov (Očkovská mohyla), Podolie (Park miniatúr), Čachtice (Čachtický hrad), Nové Mesto nad Váhom, po vale do Beckova a z Beckova naspäť po vale k Zelenej Vode, ďalej po cyklochodníku do Hornej Stredy a následne do Piešťan. Cieľ bude v Campingu Pullmann (Banka, Sĺňava II), kde bude pre účastníkov pripravené veselé ukončenie akcie. Bicykel vo výbornom technickom stave a prilba je samozrejmosťou.

(vd)

0 Shares

Najnovšie správy

Služobne najstaršou redaktorkou Piešťanského týždňa je Vierka Dusíková. Do redakcie prišla na jeseň 1992, s niekoľkými prestávkami v nej pracuje…
  • 14.07.2024, 00:01
  • Piešťanský týždeň / Kultúra a spoločnosť / Piešťany
utorok, 16. júla 2024
Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav