Jednoznačné víťazstvo PFK v Dolnej Krupej

• Šport / Futbal
  • 23. apríla 2019, 14:00

Futbalisti PFK Piešťany naďalej vedú tabuľku šiestej ligy. Pozíciu lídra futbalisti z kúpeľného mesta upevnili vo víkendovom zápase v Dolnej Krupej, kde jednoznačne zvíťazili 4:0.

Kanonier PFK Piešťany. Jozef Glos (uprostred). © PFK

Piešťany potvrdili úlohu favorita. Už v 2. minúte sa ujali vedenia zásluhou Martina Gulu. Po zmene strán sa dvakrát do listiny strelcov zapísal kanonier Jozef Glos, jeden z gólov strelil z penalty. V 64. minúte spečatil výsledok Denis Štefanka.

Piešťany – Dolná Krupá 4:0 (1:0)

Góly: 2. Gula, 52. a 61. Glos (druhý z pen.), 64. D. Štefanka

Zostavy – Piešťany: Budka – Kusý, P. Poláčik, D. Štefanka, Hutár, Glos, Braniša, Modrovič, J. Štefanka, Žák, M. Gula (Strelec, Miškech, Korec, Doktor, J. Gula), D. Krupá: Vravúšek – Vyskoč, P. Daniš, Hetteš, Mat. Bachratý, Gažo, Peško, J. Daniš, Hrčka, Sucháň, P. Bohunický (A. Skýpala, D. Hrčka, Bartoš)