Poďakovanie nemocnici

  • Kultúra a spoločnosť
  • 10. apríla 2019, 08:00

Chcem sa poďakovať Nemocnici A. Wintera, konkrétne internému oddeleniu. Vo februári som ochorela a navrhli mi liečbu v nemocnici. Poznáte tie reči o piešťanskej nemocnici? Bála som sa, čakalo ma však príjemné prekvapenie.

Nemocnica A. Wintera v Piešťanoch. (Autor: am)

V piatok večer ma prijali. Ako by mi mohli pomôcť cez víkend? Ale predstavte si, že v sobotu fungovalo aj laboratórium a na základe výsledkov mi už v ten deň nasadili liečbu. Veľmi sa mi uľavilo.

Ďakujem všetkým doktorkám, sestričkám, ošetrovateľom. Mali profesionálny, ale aj milý a ľudský prístup. A ďakujem tiež kuchárkam – dobre varili. Nerada by som zabudla na upratovačky. V izbách bolo čistučko – ako v nemocnici.

Ja viem, že keď je človek chorý, je mrzutý a neraz neprimerane reaguje na tých, ktorí sa oňho starajú. Ale zamestnanci boli skutočne profesionálni a milí. Nemocnicu som opúšťala vyliečená nielen z nepríjemnej choroby, ale aj zo strachu z nemocnice. Veľké ďakujem a prajem vám veľa spokojných pacientov.

Alena Hlavová

319 Shares

Najnovšie správy

Prestavba niekdajších piešťanských verejných záchodov na križovatke ulíc Staničná a Bratislavská sa opäť dostáva na rokovanie mestského zastupiteľstva. Ich majiteľ…
  • 22.05.2019, 00:00
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je streda 22. mája. Tento deň je Medzinárodným dňom biologickej rozmanitosti. Meniny má Júlia, Juliana.
  • 22.05.2019, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany! / Spravodajstvo
streda, 22. máj 2019
Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra