Futbalisti PFK po víťazstve nad Križovanmi vedú šiestu ligu

• 9. apríla 2019, 16:00

Futbalisti PFK Piešťany sa dostali na prvé miesto šiestej ligy, keď vo víkendovom stretnutí na domácej pôde proti Križovanom nad Dudváhom jednoznačne zvíťazili. Strelili totiž štyri góly a žiaden neinkasovali. Súpera načali zimné posily Hutár s Branišom, ďalšie presné zásahy pridali Glos a Kusý.

Piešťany preskočili rivala zo Zavara a dostali sa na čelo tabuľky. Ilustračné foto © ObFZ Trnava

Piešťany otvorili skóre v 24. minúte, keď Glosov priamy kop zakončil excelentne Hutár a dostal domácich do vedenia. Po výmene strán pokračovali v dobrom tempe, najskôr zvýšil Braniša na 2:0, neskôr sa presadil aj Glos. Záverečné minúty patrili Kusému, ktorý využil šancu a spečatil víťazstvo PFK na 4:0.

PFK Piešťany – OŠK Križovany nad Dudváhom 4:0 (1:0)

Góly: 24. Hutár, 56. Braniša, 72. Glos, 86. Kusý

Zostavy – Piešťany: Budka – Kusý, Polačik, M. Gula (46. F. Korec), D. Štefanka, Hutár, Glos, Braniša (78. Miškech), Modrovič (82. Doktor), J. Štefanka (65. Strelec), Žák (69. Lipka), Križovany: Bzdil – Vrábel (56. Viselka), Horský, Málik, Baláž, Lopatník, Táčovský, Dananai, R. Šuran, M. Šuran, Hermanský