Pocta Jozefovi Kronerovi

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 4. apríla 2019, 08:00

Diváci v Dome umenia si v piatok 5. apríla o 19.00 h pripomenú legendárny výrok Jozefa Kronera: „Anča, ja mám nožík!“ Do Piešťan prichádza česko-slovenský muzikál Kubo.

V Piešťanoch sa predvedú skvelí herci. © ticketportal.sk

Kubo je nepochybne jednou z filmových a divadelných klasík, ktorú pozná azda každý správny Slovák. Je plný čarovných momentov, ktoré postupom času zľudoveli a prenášajú sa z generácie na generáciu.

Nové česko-slovenské muzikálové spracovanie divadelnej hry Jozefa Hollého je oslavou slovenského folklóru a vzdanie holdu velikánovi slovenskej filmovej a divadelnej scény – Jozefovi Kronerovi.

Živé, energické a zábavné predstavenie! Tak bude vyzerať nový muzikál Kubo v modernej a divácky príťažlivej podobe. Režíruje ho Ivan Blahút, originálne piesne zložila skvelá Sima Martausová ako muzikálový debut, folklórnu fashion show predstaví Adriena Adamíková.

Skvelé herecké výkony predvedú Peter Brajerčík, Janko Jackuliak, Adelka Mojžišová, Silvia Holečková, Milan Bahúl a mnoho ďalších.

(red)

Najnovšie správy

Aj keď minulý týždeň došlo k ochladeniu a piešťanskí lekári na pracovisku urgentného príjmu si možno troška vydýchli, núdzu o…
  • 20.08.2019, 11:23
  • Spravodajstvo / Región
streda, 21. august 2019
Meniny má Jana, zajtra Tichomír