Florbal vyhrali elektrikári, volejbal gymnazisti a ZŠ Brezová

  • Šport / Ostatné športy
  • 30. marca 2019, 16:00

Uplynulý týždeň zorganizovalo Centrum voľného času Ahoj Piešťany okresné kolá vo florbale a volejbale. Najskôr si zmerali sily žiaci stredných škôl vo florbale, potom prišiel na rad volejbal.

© archív CVČ

V konkurencii šiestich škôl sa najviac darilo florbalistom zo Strednej priemyselnej školy elektrotechnickej v Piešťanoch, ktorí vo finále porazili Strednú školu obchodu a služieb Piešťany 6:1. Favoriti turnaja, Gymnázium Pierra de Coubertina, titul neobhájili, hoci v semifinále viedli nad SOŠOaS už 3:0, ale nakoniec mu podľahli 4:5, a tak sa museli uspokojiť s tretím miestom po najtesnejšej výhre nad Hotelovou akadémiou Ľudovíta Wintera 1:0.

Vo volejbale spomedzi štyroch stredných škôl získalo titul Gymnázium P. de Coubertina pred SPŠE, na tretej priečke sa umiestnili žiaci hotelovej akadémie. V kategórii žiačok základných škôl súperilo až deväť ZŠ. Suverénne si počínali dievčatá zo ZŠ Brezová Piešťany, keď turnajom prešli bez straty setu. Druhá skončila ZŠ Komenského Vrbové, tretiu priečku obsadila ZŠ Holubyho Piešťany.

CVČ Ahoj

Okresné kolo vo volejbale zorganizovalo Centrum voľného času Ahoj.
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 17. júla. Tento deň je pamätným dňom Výročia deklarácie o zvrchovanosti SR. Meniny má Bohuslav.
  • 17.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 18. júla 2024
Meniny má Kamila, zajtra Dušana