PFK sa na víťazstve nad Dechticami natrápil

• 28. marca 2019, 16:00

Futbalisti PFK Piešťany privítali v nedeľnom stretnutí šiestej ligy na domácom ihrisku Dechtice. Vyrovnaný zápas sa rozhodol až v úplnom závere, keď v 89. minúte skóroval domáci Gula.

Piešťanskí futbalisti porazili Dechtice 1:0 gólom z úplného záveru zápasu. © archív PFK

Piešťanom sa stretnutie nevydarilo podľa predstáv. Už do polčasu mali vyloženú šancu, vďaka ktorej mohli viesť, no Štefanka sám pred bránou nepremenil. V druhom polčase sa zopakovala podobná situácia, tentoraz však sám na brankára mohol rozhodnúť Braniša, ale nedokázal šancu premeniť. Vytúžený gól prišiel až v závere zápasu, keď v 89. minúte Šulimanov center zakončil hlavou Gula a rozhodol o najtesnejšom víťazstve PFK – 1:0.

PFK Piešťany – TJ Družstevník Dechtice 1:0 (0:0)

Gól: 89. M. Gula

Zostavy – Piešťany: Budka – Szabo, Miškech (46. Šuliman), Kusý, M. Gula, Štefanka, Hutár, Korec, Braniša, Modrovič, Žák (75. Lipka), Dechtice: M. Kúdela – Sliva, D. Kúdela, Krivánek, S. Jankovič, Ružička, Kunka (89. Srdoš), Prvý (35. Manca), P. Maška (71. Heteš), P. Maška (71. Heteš), Heltko (79. P. Jankovič)