Nevideli ste ich niekde?

  • Spravodajstvo / Región
  • 25. marca 2019, 17:05

Polícia pátra po dvoch mužoch a jednej žene, na ktorých bol vydaný príkaz na zatknutie.


Zľava: Róbert Gálik, Renáta Bučányová, Ľubomír Nomilner. © KRPZ

Hľadané osoby sa skrývajú, vyhýbajú sa trestnému stíhaniu a maria trestné konanie. Polícia žiada občanov o pomoc pri ich vypátraní. Ak ste hľadaných niekde videli alebo viete, kde sa zdržiavajú, oznámte to polícii na linku 158 alebo nás môžete kontaktovať prostredníctvom našej oficiálnej stránky na Facebooku formou súkromnej správy.  

 

30-ročný Róbert Galík z obce Banka, na ktorého vydal Okresný súd Piešťany príkaz na zatknutie pre zločin krádeže. Je štíhlej postavy, má dlhšie hnedé vlasy, sivomodré oči

Róbert Gálik

49-ročná Renáta Bučányová z Trnavy, na ktorú vydal Okresný súd Trnava príkaz na zatknutie pre prečin zanedbania povinnej výživy. Vysoká je 166-170 cm, strednej postavy, má plavé vlasy, okrúhlu tvár, vysoké čelo, modrozelené oči.

Renáta Bučányová

40-ročný Ľubomír Nomilner z Hrnčiaroviec nad Parnou, bez prihlásenia býva v obci Dolný Lopašov. Okresný súd vydal na neho príkaz na zatknutie pre zanedbanie povinnej výživy a pre krádež. Ľubomír Nomilner je 176-180 cm vysoký, je štíhlej postavy, má krátke hnedé vlasy a zelené oči.

Ľubomír Nomilner

KRPZ

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 17. júla. Tento deň je pamätným dňom Výročia deklarácie o zvrchovanosti SR. Meniny má Bohuslav.
  • 17.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 18. júla 2024
Meniny má Kamila, zajtra Dušana