Víťazní hoteláci pôjdu na stáž do Brazílie

  • Mladí dnes / Školy
  • 7. februára 2019, 12:00

Plesová sezóna je v plnom prúde. Študenti Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch mali dvojnásobný dôvod hodiť sa do gala. Počas víkendového Kávového plesu im totiž odovzdal župan Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič obrovské poháre víťazov za celoročnú súťaž Slovak Barista Cup 2018.

Johny Fuksa, Bianka Šmatláková a ich gestor Milan Elčík sa tešili z víťazstva v súťaži Slovak Barista Cup 2018. © FB Ladislava Blaškoviča

V poradí piaty kávový ples mal pre víťazov – Bianku Šmatlákovú, Johnyho Fuksu a ich gestora Milana Elčíka – super prekvapenie. Top cenou za ich baristické majstrovstvo, ktorú získali, je odborná stáž v Brazílii. Poletia tam už v máji tohto roka. „Máme radosť a sme veľmi hrdí! Ceny odovzdával aj trnavský župan Jozef Viskupič, ktorému ďakujeme v mene školy za jeho podporu. Veľké ďakujem patrí i Coffeeman Holiš a Academy of Coffee za motiváciu mladých ľudí k činnostiam, ktoré majú zmysel. Vážime si to,“ uviedol riaditeľ hotelovej akadémie Ladislav Blaškovič.

(vd)

19 Shares

Najnovšie správy

Pozrite si fotogalériu. Cez ňu sa môžete vrátiť k atmosfére vianočných trhov na Základnej škole Mojmírova v Piešťanoch.
  • 16.12.2019, 07:33
  • Piešťanský týždeň / Nezaradené / Školy / Piešťany / Spravodajstvo
pondelok, 16. decembra 2019
Meniny má Albína, zajtra Kornélia