Čo prináša najnovšie vydanie

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 5. februára 2019, 08:00

S rekonštrukciami dvoch materských škôl v Piešťanoch, ktoré začal v minulom roku vtedajší primátor Miloš Tamajka, je to ešte horšie, ako sa pred časom ukazovalo. Kým škôlka na Ružovej ulici má šancu, že po odstránení porúch elektroinštalácie a skolaudovaní deti opäť privíta, v prípade škôlky na Považskej ulici je už teraz jasné, že nebude deťom k dispozícii ani v budúcom školskom roku.

Nové vydanie Piešťanského týždňa. © apt

Novou predsedníčkou predstavenstva Oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany sa stáva mestská poslankyňa Zuzana Svrčeková. Rozhodlo o tom hlasovaním zastupiteľstvo na zasadnutí vo štvrtok 31. januára.

O chtelnickom ochotníckom divadle OCH i hre Kontesa inšpirovanej dávnou povesťou z čias Márie Terézie, ale aj o jej autorovi Emilovi Piešťanskom, zakladateľovi uvedeného divadla, sme sa porozprávali s jeho propagátorkou Alenou Silnou.

Nad futbalom vo Veľkých Kostoľanoch visia čierne mračná. Vyzerá to tak, že štart A-mužstva v jarnej časti piatej ligy západ je momentálne viac ako ohrozený. Svedčí o tom húfny odchod futbalistov do iných klubov.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 21. júla. V tento deň sa v roku 1880 v obci Košariská narodil generál Milan Rastislav Štefánik.…
  • 21.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 21. júla 2024
Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna