Volejbalistky stopercentné

• 31. januára 2019, 16:00

Po zimnej prestávke boli opäť v akcii mladé volejbalistky z VKM Piešťany. Žiačkam aj kadetkám sa počas víkendu darilo, keď ovládli všetky zápasy.

Hráčky VKM majú po prestávke dobrú formu. © archív VKM

Žiačky VKM, ktoré cestovali do Trnavy, mali potvrdiť úlohu favorita. Celý prvý set sa hľadali a nestíhali reagovať na hru domácich dievčat. Po prehratom sete však už zvyšok zápasu diktovali tempo. Prvé stretnutie vyhrali 3:1, druhé 3:0. Kadetská nedeľa mala podobný úvod. Súperky z Púchova viedli už 2:0, keď začali Piešťanky bojovať. Po začiatku plnom chýb nasledovné tri sety získali pre seba a zvíťazili 3:2. Druhý zápas ovládli jednoznačne 3:0.

Do víkendových bojov zasiahli: Bračíková, Dubinská, Dubinová, Chynoranská, Ledecká, Puváková, Hargašová, Vietorisová, Rusnáková, Gavačová, Derová