Gymnazisti otvorili plesovú sezónu

  • Mladí dnes / Školy
  • 23. januára 2019, 14:00

Žiacka rada pri piešťanskom Gymnáziu Pierra de Coubertina trafila do čierneho. Nápad Niny Masarykovej a Andreja Beňačku zorganizovať žiacky ples sa za podpory vedenia školy dočkal úspešnej premiéry v piatok 18. januára.

Úvodný valčík predviedli (zľava) Natália Kupková, Samuel Bojnanský, Adela Bundová a Adam Aponyi. © Roman Ondrejka

Predpísaný dress code poskytol prítomným v reštaurácii Semafor neuveriteľnú prehliadku plesových rób a účesov. Úvodný valčík vystriedal scénický tanec a vzápätí sa parket zaplnil tanečníkmi, ktorí na ňom zotrvali až do ranných hodín. Oddýchli si len počas večere a tomboly. Slávnostná atmosféra, dynamickí moderátori, šikovný DJ, pestrá hudba, výborné jedlo, tanečné kreácie od výmyslu sveta stupňovali zábavu, ktorá vygradovala pri voľbe kráľa a kráľovnej plesu. Stali sa nimi Nina Valová a Samuel Bojnanský.

Počas plesu sa nepodával žiadny alkohol a neúnavne tancujúci žiaci potešili svojím kultivovaným prejavom učiteľov aj riaditeľku školy. Už teraz sa tešíme na ďalšie gymnaziálne plesanie!

Ivana Papcunová

Kvintánky s triednou učiteľkou Andreou Chamrazovou.
Kráľovná a kráľ plesu.

 

Gymnaziálny vír zábavy v reštaurácii Semafor.

Najnovšie správy

Aj keď minulý týždeň došlo k ochladeniu a piešťanskí lekári na pracovisku urgentného príjmu si možno troška vydýchli, núdzu o…
  • 20.08.2019, 11:23
  • Spravodajstvo / Región
streda, 21. august 2019
Meniny má Jana, zajtra Tichomír