Lušňák bude hrať za HC Košice

  • Hokej / Šport
  • 16. decembra 2018, 16:00

Piešťanský hokejový útočník Patrik Lušňák si krátko po ukončení pôsobenia v HKM Zvolen našiel nový klub. Na spolupráci do konca sezóny 2018/2019 sa dohodol s HC Košice. Lušňák odohral v aktuálnej sezóne 29 zápasov v drese Zvolena, v ktorých dosiahol päť gólov a osem asistencií.

Piešťanský odchovanec Patrik Lušňák sa stal novou posilou oceliarov. © Instagram HC Košice

„Keď sa naskytla príležitosť získať Patrika, využili sme ju. Sľubujeme si od neho silnú hru na puku, pritvrdenie hry v útočnom pásme aj zvýšenie našej agresivity pred brankárom. Dúfame, že rýchlo herne zapadne do nášho tímu i do kolektívu,“ uviedol pre klubovú webstránku tréner „oceliarov“ Roman Šimíček.

Pre skúseného útočníka pôjde o štvrté pôsobisko v rámci najvyššej slovenskej súťaže. Okrem Zvolena už pôsobil aj v Skalici a Piešťanoch. „Bol som veľmi rád, keď ma oslovili manažéri HC Košice. Je to klub s veľkou históriou a jeho ciele sú vždy najvyššie. Chcem podávať stopercentné výkony a byť veľkým prínosom. V mojom rozhodovaní zavážilo aj to, že poznám veľa chlapcov na čele s Lacom Nagyom,“ poznamenal Lušňák.

(th)

11 Shares

Najnovšie správy

V piatok 17. januára popoludní sa na okružnej križovatke v Piešťanoch pri Tescu stala dopravná nehoda. Došlo tu ku kolízii…
  • 17.01.2020, 16:44
  • Krimi / Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo
Mnohí si v čase Vianoc urobili radosť výmenou domáceho zariadenia. Súčasťou toho by však malo byť aj správne, voči ostatným…
  • 17.01.2020, 08:00
  • Spravodajstvo
piatok, 17. januára 2020
Meniny má Nataša, zajtra Bohdana