Vianočné trhy lákajú stovky návštevníkov

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 28. novembra 2018, 18:00

Tradičné vianočné trhy v centre Piešťan si hneď prvý víkend nenechali ujsť stovky návštevníkov. Otvorili ich v piatok 23. novembra a vôňa punču i vareného vínka zaplnila Námestie slobody aj pešiu zónu na Winterovej ulici.

Hudobná produkcia roztancovala takmer celé Námestie slobody. © FB Vianočné trhy Piešťany

Kým na Winterovej bol priestor na priateľské rozhovory, pri stánkoch na Námestí slobody si okrem jedla a vianočného či viedenského punču alebo vína mohli návštevníci vychutnať aj niekoľko koncertov.

V piatok sa na pódiu predviedla ľudová hudba Borovienka a neskôr kapela U2 Revival. V sobotu bol headlinerom Kubánec Janelys Fernandez Diaz, pred ktorého vystúpením si prítomní mohli zaspievať najväčšie oldies hity. V nedeľu bolo do tanca s Dubovankou.

Najbližší víkend si milovníci vianočnej atmosféry užijú už od piatka spoločne s piešťanskou skupinou Coverage. V sobotu organizátori pripravili Pieščanský rýnek. Zároveň je pripravený veľkolepý program, ktorý otvorí superstarista Tomáš Karlík, pokračovať bude Capre zo Shale a záver bude patriť piesňam Karla Gotta v podaní moravského revivalu.

A nezabudnite, v nedeľu okrem iného zapaľujeme prvú adventnú sviecu.

(am)

61 Shares

Najnovšie správy

Vodiči môžu jazdiť po dvoch zmodernizovaných úsekoch ciest s celkovou dĺžkou 8,5 kilometra. Kraj má v tomto roku na rekonštrukcie…
  • 21.10.2020, 16:06
  • Piešťanský týždeň / Kraj / Spravodajstvo
streda, 21. októbra 2020
Meniny má Uršuľa, zajtra Sergej