Neutíchajúci potlesk pre Evu Holubovú

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 22. novembra 2018, 16:00

Dvojhodinová One woman show v podaní českej hereckej legendy Evy Holubovej potešila milovníkov kultúry v Piešťanoch. Na doskách Domu umenia sa herečka predstavila v komédii Hvězda.

Česká herecká hviezda bola po predstavení dojatá z ovácií publika. (Autor: am)

Komédia je na mieru ušitá oceňovanej Eve Holubovej, ktorá sa na javisku prevtelila do fiktívnej herečky zažívajúcej slasti i strasti sveta šoubiznisu. Publikum sa s ňou ponorilo do príbehu, ktorý s nadhľadom líči osobné problémy neznámej herečky, ktorá po 35 rokoch v ochotníckom divadle nečakane zažiari v televíznom seriáli.

„Som poctená, že Eva Holubová prijala pozvanie a jej predstavenie sa stalo súčasťou Piešťanského rendezvous. Naozaj je to všestranná hviezdna umelkyňa a veľmi príjemná dáma. Bolo veľmi emotívne, s akou úctou jej diváci vzdali vďaku za predstavenie,“ uviedla riaditeľka Domu umenia Edita Bjeloševičová. Publikum jej venovalo standing ovation a po skončení komédie ju na pódium potleskom privolalo ešte trikrát.

Dojatá bola aj Eva Holubová. „Chcem len povedať, že sem veľmi rada jazdím. Ľudia boli úplne skvelí, veľmi dobre sa mi hralo, som šťastná a som stále Českoslovenka,“ povedala po vystúpení.

(am)

51 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 24. októbra. Tento deň je Medzinárodným dňom školských knižníc, Dňom OSN a Svetovým dňom informovanosti o rozvoji.…
  • 24.10.2020, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Silný dážď minulý týždeň ponoril mnohé ulice pod vodu. Ako pri iných lejakoch i teraz sa ukázalo, že viaceré miesta…
  • 24.10.2020, 00:02
  • Piešťany / Spravodajstvo
sobota, 24. októbra 2020
Meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel