Prichádza muzikál Boyband

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 17. novembra 2018, 18:00

Do Piešťan prichádza muzikál o vzniku a živote chlapčenskej skupiny alebo i šou plná vtipu, známych hitov a špičkových choreografií. V pondelok 19. novembra o 19.00 h sa na pódiu Domu umenia predstaví niekoľko sympatických mužov, ktorí predvedú neodolateľné spevácke aj tanečné výkony. Prichádza Boyband!

Pódium Domu umenia zaplnia sympatickí herci a speváci. © archív Domu umenia Piešťany

Boyband nie je len divadelný muzikál, ale je to fenomén. Javisková šou plná efektov, „namakaných“ choreografií, známych hitov, vtipu a prekvapení. Predstavenie so všetkým, čo k tomu patrí, s iróniou aj nadhľadom k žánru samotnému.

Užite si dramatické momenty a silné emócie, množstvo humorných scén a tie najznámejšie hity najpopulárnejších chlapčenských skupín na svete – Backstreet Boys, Westlife, Take That.

Nazriete do zákulisia šoubiznisu a určite si aj zaspievate. A ako prezrádzajú tvorcovia, jediná fanúšička neodíde bez zaľúbenia sa! Veď sa na javisku objaví Pavol Plevčík, Thomas Puskailer, Martin Kaprálik, Ondrej Antálek či Peter Makranský. Nenechajte si toto predstavenie ujsť.

(red)

7 Shares

Najnovšie správy

Z dôvodu pretrvávajúcej situácie zo šírenia ochorenia COVID-19 a očakávaných prognóz súvisiacich s epidémiou koronavírusu sa Mesto Piešťany rozhodlo podujatie…
  • 06.04.2020, 16:52
  • Podujatia / Piešťany
Mestská polícia 4.apríla 2020 prijala telefonické oznámenie, že za železným mostom popri kanále na Hornú Stredu v katastri mesta Piešťan,…
  • 06.04.2020, 18:21
  • Piešťany / Spravodajstvo
pondelok, 6. apríla 2020
Meniny má Irena, zajtra Zoltán