Vo Vrbovom mali strašidlá párty

  • Spravodajstvo / Región
  • 8. novembra 2018, 18:00

Párty, ako sa patrí. Parlament mladých mesta Vrbové zorganizoval halloweensku zábavu plnú tanca, muziky, jedla, pitia a najmä úprimnej detskej radosti. Večer v maskách odštartoval v Dome kultúry v pondelok 29. októbra o 17. hodine.

Zúčastnení sa dobre zabavili. © Ľubomír Dunajčík

Zábava sa rýchlo rozprúdila, z reproduktorov zneli známe hity, ktoré si malí i veľkí bez ostychu vyspevovali dokonca aj do mikrofónu. Kto sa chcel nechať namaľovať, farby boli pripravené, iní prišli v hotových a poriadne strašidelných maskách. Zahanbiť sa nenechali ani rodičia, ktorí tiež prišli vymódení podľa najnovších strašiacich trendov.

Kto sa vyčerpal tancom, mohol si odpočinúť na stoličke a posilniť sa bohatým občerstvením a detskými nápojmi. A v jednej chvíli sa zabávajúce deti dokonca stali publikom, keď im skupina dievčat predstavila svoj pripravený tanček.

Najviac sa však malé strašidlá tešili na prechádzku mestom. Deti sa prešli z Domu kultúry na námestie, počas celej prechádzky kričali a strašili. Halloween si tento rok poriadne užili so všetkým, čo k nemu patrí.

(am)

Skupina dievčat predstavila pripravený tanček.
27 Shares

Najnovšie správy

streda, 26. februára 2020
Meniny má Viktor, zajtra Alexander