Rekonštrukcia bazéna v Thermii a priestorov v Irme

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 4. novembra 2018, 09:00

V prospech zvýšenia kvality služieb a spokojnosti hostí Slovenské liečebné kúpele Piešťany, a.s., investujú do renovácie a modernizácie svojich priestorov a zariadení. Po kompletnej rekonštrukcii hotela Health Spa Resort Thermia Palace spolu s kúpeľným domom Irma Health Spa z roku 2006 od 22. októbra 2018 prebieha kompletná rekonštrukcia bazéna v Thermii Palace a čiastočná rekonštrukcia priestorov Irmy.

Výsledkom renovácie bude nový vnútorný bazén a vynovený vonkajší bazén. © archív (SLK)

Všetky služby spojené s rekonštrukciou priestorov budú poskytované slovenskými dodávateľmi. Dokončenie prác je naplánované na 31. marca 2019. Výsledkom renovácie bude nový vnútorný bazén a vynovený vonkajší bazén hotela, ktoré poskytnú hosťom Thermie Palace nový rozmer pohodlia a zavŕšia niekoľkoročnú snahu Kúpeľov Piešťany o vybudovanie špičkového wellness zariadenia v spojení s päťhviezdičkovým hotelovým komplexom. Ďalším prínosom rekonštrukcie bude rozšírenie ubytovacej časti hotela o šesť izieb a jeden apartmán.

Rekonštrukcia bude spojená s odstávkou bazéna, sauny a fitness centra v kúpeľnom dome Irma, avšak pre hostí Thermie Palace bude zabezpečený neobmedzený vstup do najväčšieho vodného komplexu na Kúpeľnom ostrove – Vodného a Saunového sveta v hoteli Esplanade, kde budú mať k dispozícii vnútorný a vonkajší bazén s vírivkami s teplotou vody 33 °C, ako i sauny a oddychovú zónu. Hostia hotela Thermia Palace budú môcť taktiež počas rekonštrukcie využívať moderné fitness centrum v Balnea Health Spa s rozlohou 300 metrov štvorcových spolu s rekreačným bazénom, bazénom s vodnými bicyklami, so saunami a tepidáriom. Hostia budú mať tak jedinečnú možnosť využívať tie najlepšie služby ponúkané na Kúpeľnom ostrove.

Veríme, že plánovaná renovácia sa u hostí stretne s pochopením a zároveň uvítajú možnosť vyskúšať aj naše wellness zariadenie v hoteli Esplanade. Oceníme, ak nám klienti zachovajú priazeň aj v období renovácie, a už teraz sa tešíme, že ich budeme môcť na jar privítať v našom novom wellness centre.

(ts SLK)

61 Shares

Najnovšie správy

Pri príležitosti sviatočnej Kvetnej nedele pripravili aj pre vás celý záznam evanjelických služieb Božích predstavitelia cirkevného zboru v bratislavskej Dúbravke.…
  • 05.04.2020, 10:02
  • Nezaradené / Kultúra a spoločnosť / Piešťany / Spravodajstvo
nedeľa, 5. apríla 2020
Meniny má Miroslava, zajtra Irena