České hviezdy v Piešťanoch

  • Kultúra a spoločnosť / Hudba
  • 16. októbra 2018, 14:00

Napriek tomu, že sa píše rok 2018 a od zlatej éry Hany Zagorovej a Petra Rezeka uplynulo už nejaké to desaťročie, diváci ich umenie obdivujú dodnes. Dokázali to aj v stredu 10. októbra v Dome umenia Piešťany, keď do posledného miesta zaplnili hľadisko a koncert si skutočne užívali.

P. Rezek. (Autor: am)

Ako prvý na pódium vystúpil Petr Rezek v sprievode kapely BOOM! BAND Jiřího Dvořáka. Okrem svojich hitov predviedol aj poriadnu šou, neváhal vojsť do hľadiska a zaspievať fanúšičkám tvárou v tvár. Na pódiu si tiež dobre zatancoval.

Potom, čo si od P. Rezeka diváci vyžiadali prídavok, na pódium vystúpila Hana Zagorová v elegantných čiernych šatách. Svojím nezameniteľným hlasom na galakoncerte zaspievala najväčšie hity kariéry, počas ktorej získala aj mnohých Zlatých slávikov.

Hana Zagorová si s Petrom Rezekom zaspievala aj niekoľko duetov a diváci sa im za zážitok poďakovali veľkým potleskom a standing ovation.

(am)

10 Shares

Najnovšie správy

Mobilný telefón bol nájdený na zemi pri mestskom trhovisku v Piešťanoch. Je doň zablokovaný prístup a vo vnútri v puzdre…
  • 03.04.2020, 09:38
  • Piešťany
piatok, 3. apríla 2020
Meniny má Richard, zajtra Izidor, Izidora