Mládežníkom sa počas víkendu nedarilo

• 10. októbra 2018, 14:00

Počas uplynulého víkendu zasiahli do súťažných zápasov všetky kategórie HK Havrani Piešťany, ktorým sa však príliš nedarilo. Úspešní neboli ani hokejoví juniori ŠHK 37 Piešťany, ktorí s Topoľčanmi prehrali obe stretnutia a v prvej lige sú stále bez víťazstva.

Hokejoví juniori ŠHK 37 Piešťany prehrali s Topoľčanmi obe stretnutia. © Marek Bučko

Krátke hodnotenia zápasov poskytli tréneri jednotlivých tímov.

Juniori: ŠHK 37 Piešťany – HC Topoľčany 2:3pp (Scheuer, Blišťan), ŠHK 37 Piešťany – HC Topoľčany 1:3 (Fajmon)

Dorast: Trnava – HK Havrani 2:0, Trnava – HK Havrani 8:4 (Valo, Ščepko, Rychtárik, M. Kalnický)

Radoslav Kolník: „S favoritom sme dokázali remizovať v každom zápase dve tretiny, avšak vždy v jednej tretine súper dokázal rozhodnúť o výsledku aj o zisku bodov.“

8.ŠHT: Nitra – HK Havrani 15:2 (Končír, Jurica)

Marek Bartovic: „Musím konštatovať, že v stretnutí sme pôsobili proti favorizovanej Nitre až príliš odovzdaným dojmom a k lepšiemu výsledku sme sa, žiaľ, nepriblížili.“

7.ŠHT: Nitra – HK Havrani 26:0

Bartovic: „Žiaľ, inkasovali sme až 26-krát a ani raz sme sa nedokázali strelecky presadiť. Je to pre nás tretia prehra v rade.“

6.ŠHT: HK Havrani – Nitra 0:21

Jozef Haring: „Nitra bola celý zápas lepším mužstvom, preto jednoznačne vyhrala. Od začiatku sme hrali ustráchane a bez pohybu. Chlapci videli, v čom sa musia ešte zlepšiť.“

Prípravka P3

V nedeľu odohrali mladí Havrani priateľský zápas v Topoľčanoch. Hralo sa systémom 3×20 minút na oboch stranách. Piešťanskí hráči predviedli pekný kombinačný hokej, plný prihrávok a sústredenia na hru, na konci ktorého sa tešili z víťazstva 26:22. To potešilo nielen hráčov a trénerov, ale aj Tobiasa Papuláka, ktorý bol narazený na mantinel a z dôvodu zranenia nemohol dokončiť zápas.

Zostavy HK Havrani – A: Pogran – Benko, Bohuš, Hájiček, M. Mišík, K. Mišík, Učeň, Košinár, Rusko, Papulák, B: Ivanič, Blašková, Seitler, Vlha, Chippa, Mitošinka, Olianka, Strečanský