Čo prináša najnovšie vydanie

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 9. októbra 2018, 07:00

Budovateľské zámery piešťanskej radnice na konci primátorovania Miloša Tamajku sú vskutku veľkolepé. Niektoré z nich však majú háčik. Najzaujímavejšia je v tomto pohľade rekonštrukcia chodníkov na Sasinkovej ulici.

Nové vydanie Piešťanského týždňa. © apt

Zimná údržba ciest a chodníkov v Piešťanoch sa počnúc touto sezónou technologicky konečne prehupne z obdobia pred rokom 1989 do súčasnosti. Cesta zmeny technológie zimného posypu, ktorú začala riaditeľka Služieb mesta Piešťany Hana Dupkaničová po svojom nástupe do funkcie v závere roka 2015, je naplnená.

Oslava 60. výročia vzniku mestského kultúrneho strediska (MsKS) sa konala v kine Fontána minulý pondelok za účasti hostí, tvorcov kultúrneho a spoločenského života a diania, ale aj tých, ktorí si kultúru v každej jej forme vážia, produkujú i užívajú.

Madunice sú jedno z mála futbalových mužstiev, ktoré sa môže pýšiť mladým kádrom a najmä vlastnými odchovancami. Nielen týmto je však klub výnimočný. V Maduniciach za posledné dva roky vyrástol nový štadión s tribúnou, ktorý zaujme aj novootvorenou Sieňou slávy madunického futbalu.

7 Shares

Najnovšie správy

Vodiči môžu jazdiť po dvoch zmodernizovaných úsekoch ciest s celkovou dĺžkou 8,5 kilometra. Kraj má v tomto roku na rekonštrukcie…
  • 21.10.2020, 16:06
  • Piešťanský týždeň / Kraj / Spravodajstvo
streda, 21. októbra 2020
Meniny má Uršuľa, zajtra Sergej