Bojničky a Dolný Lopašov nepricestovali, domáci vyhrali kontumačne

Prinášame výsledky víkendových zápasov nižších futbalových súťaží.

futbal vesele
Domáci hráči Veselého (vo fialových dresoch) potrestali jediné väčšie zaváhanie obrany Šípkového. (Autor: gak)

Štvrtá liga

Bánovce nad Bebravou – Trebatice 3:0 (1:0)

Góly: 37. a 90. Zajac, 78. Kyselica

Červené karty: 67. Pakanec – 83. Šiška

Zostava Trebatíc: Palkech – Kotula, Pekarovič, Masár, Kirka, Majgot, Jakubek, Matyáš, Klačman, Šiška (Bíro, Horanský)

Trenčianske Stankovce – Vrbové 4:2 (2:1)

Góly: 5., 30. a 59. Vaško, 66. Repa (pen.) – 17. vlastný, 74. Gažík

Zostava Vrbového: Košinár – Michálek, Vlado, Gažík, Červenka, Hazda, Balcír, Strecký, Virág, Kaman, Blaško (Verchola, Srnec, Kurinec)

Ostatné zápasy: Partizánske – Jaslovské Bohunice 2:0 (2:0), Myjava – Prečín 4:2 (2:0), Šimonovany – Lehota pod Vtáčnikom 7:2 (2:1), Domaniža – Častkovce 1:1 (0:1)

Piata liga

Holíč – Zvončín 3:1 (2:0), Špačince – Brodské 4:1 (1:1), Horná Krupá – Gbely 0:1 (0:0), Voderady – Horné Orešany 0:1 (0:0), Mokrý Háj – Stará Turá 4:2 (0:2), Moravský Svätý Ján – Radimov 4:2 (2:1)

Šiesta liga

Majcichov – Cífer 1:2 (0:1)

Góly: 77. Zajíček – 10. Paštiak, 48. Grosman

Červeník – Krakovany 6:2 (3:0)

Góly: 21. a 29. Krajčovič, 44. a 87. Babic, 69. a 77. M. Modrovič – 53. Andrísek, 88. Vavrinec

Zostavy – Červeník: Janíček – P. Nemec, Krajčovič, M. Ješko, M. Modrovič, Jarábek, R. Ješko, Gábriš, Gažo, V. Krajčo, Babic (Štefunko, Žemla, Stepanenko), Krakovany: Valovič – Jančuš, Holán, Machač, Kubík, Ďuračka, Stolárik, Vavrinec, Andrísek, Urban, Mitošinka (Feranec, M. Jurda)

Piešťany – Drahovce 0:0

Viac o zápase v samostatnej reportáži.

Leopoldov – Dolná Krupá 1:0 (1:0)

Gól: 19. Poláček

Zeleneč – Siladice 5:5 (1:2)

Góly: 45. Bartovič, 46. Marek Karol, 69., 74. a 79. Levčík – 6., 10. a 90. Laurinec, 75. a 80. Maťaš

Zavar – Križovany nad Dudváhom 2:1 (1:1)

Góly: 43. P. Táčovský, 90. Hrašna – 39. Dananai

Dechtice – Pavlice 1:5 (0:0)

Góly: 89. E. Sliva – 51. Cintula, 62., 65. a 75. Matejčík, 81. Izakovič

Siedma liga, sk. B

Borovce – Madunice 3:1 (3:0)

Góly: 29. Pe. Herceg, 35. Moravčík, 41. Hábek – 83. Rak

Zostavy – Borovce: Valo – Pe. Herceg, Dadík, Patrik, Moravčík, Hábek, Kopičák, Búš, Bejdák, Tonkovič, Dubovský (Jankech, Pa. Herceg), Madunice: Miník – Barkoci, Žuffa, Pisarik, Černek, Rak, Dzuro, Mesároš, Polák, Kabát, Lacheta (Sedláčik, Hyben, Bojaj)

Šulekovo – Dubovany 4:2 (2:2)

Góly: 3. Karas, 22. Gažovič, 60. Kolony, 83. Tajber – 16. Svitek, 18. Vrbík

Zostava Dubovian: Tonkovič – Kollár, O. Lietavec, Kusý, Krajčo, Masarik, Masaryk, Strečanský, M. Lietavec, Svítek, Vrbík (Bubák, Kalaš, Herceg)

Moravany nad Váhom – Prašník 0:2 (0:1)

Góly: 42. a 89. Spál

Zostavy – Moravany: Lamini – Farkaš, J. Jánošík, Ľu. Miklovič, La. Miklovič, Strnisko, Hrnčiar, Kybych, Belan, Štefanec, I. Jánošík (Vetrík, Blahuta, Miškerník), Prašník: Líška – Konkuš, Adamec, R. Bielik, Kubík, Spál, O. Bielik, Žilka, Kubiš, Nykodem, Balcír (Konkúš)

Veselé – Šípkové 1:0 (0:0)

Gól: 86. Jurda

Viac o zápase v samostatnej reportáži.

Chtelnica – Ostrov 5:1 (2:1)

Góly: 11. Zemko, 27. Tomašovič, 57. a 69. Tomáška (druhý z pen.), 71. Suchán – 33. Gajdošík

Zostavy – Chtelnica: Pavelský – Melicher, Bogora, Bolla, M. Lukáčik, Kyselica, Tomáška, Brisuda, Tomašovič, Zemko, Suchán (Kubiš, Bašnák, J. Lukáčik), Ostrov: Hajdín – Hudcovič, Regina, Svetlík, Legiň, Valo, Gagorik, Jankech, Bartoš, Gajdošík, Franko

Skontumované zápasy: Pečeňady – Dolný Lopašov 3:0, Trakovice – Bojničky 3:0

Ôsma liga, sk. B

Sokolovce – Žlkovce 9:0 (2:0)

Góly: 43. Reichel, 44. a 69. Udržal, 49. Bihári, 50. a 86. P. Pavlovič, 65. T. Pavlovič, 74. Belica, 77. Karaba

Zostava Sokoloviec: Stanko – Blaško, Karaba, Reichel, P. Pavlovič, T. Pavlovič, Belica, Bihári, Korvín, Udržal, Jašík (Šiška, Polák, Velič, Bucko)

Veľké Orvište – Kočín-Lančár 3:1 (2:1)

Góly: 16. Škreňo, 20. Horváth, 60. Koška – 31. Kalaš

Zostavy – V. Orvište: Šiška (Dobrovolný) – Andelkovič, Škreňo, Kaurin, Polakovič, Horváth, Koška, Kucharík, Boris, Sereda (Filip, Králik, Šandrik), Kočín-Lančár: Púdela – Vrbovský, Rechtorík, Pollák, Holícky, Reško, Kalaš, Hruška, Janíček, Knobloch, Brezina (Kunic, Srdoš)

Dolné Trhovište – Koplotovce 2:0 (1:0)

Góly: 5. Juraj Blšták, 77. Biščiak

Ratnovce – Kľačany 2:0 (0:0)

Góly: 61. Petrík, 90. Staviščak

Zostava Ratnoviec: Burzala – Staviščak, Paulovič, Bílik, Petrík, Kútny, Brezovan, Pulman, Žec, Bírešík, Meszáros (Boďo, Moravčík)

Futbalová mlaď

  1. liga dorast – starší dorast (U19): Skalica – Piešťany 1:1 (F. Korec), mladší dorast (U17): Skalica – Piešťany 5:1 (Hlbocký)
  2. liga žiaci – starší žiaci (U15): Moravany nad Váhom – Piešťany 2:1 (Folvarčík 2 – Modrovič), Nové Zámky – Trebatice 0:1 (Ostrovský), mladší žiaci (U13): Moravany – Piešťany 0:1 (Vatrt), N. Zámky – Trebatice 9:1 (Kyselica)

III. liga dorast – starší dorast (U19): Hlohovec – Krakovany 1:1 (S. Valo), mladší dorast (U17): Hlohovec – Krakovany 0:2 (F. Valo, Cibulka)

  1. liga žiaci (U15): Šulekovo – Krakovany 2:0
  2. liga Žiaci (U15): Dvorníky – Banka 15:0, Veľké Orvište – Dolný Lopašov 7:1 (Hnilka a Herák po 2, Matejkovič, Toráč, Müller), Veselé – Prašník 1:2 (Jakubec – M. Priebracha), Sokolovce – Veľké Kostoľany 1:4 (Táborský – Šípka 3, Šintál), Piešťany – Drahovce 1:2 (Rolinec – Michálek, Babečka)
  3. liga dorast (U19) – dohrávky: Pastuchov – Vrbové 1:2 (Adamčík, Teplica), V. Orvište – Ostrov 1:2 (vlastný – Krajčovič, Baláž), 7. kolo: V. Orvište – Pastuchov 9:0 (Salviany 3, Ondrus a Pavlovič po 2, Maco, Gono), Pečeňady – Drahovce 1:4 (Mačica – M. Slovák 4), Ostrov – Dvorníky 7:0 (Tamajka 2, Benko, Krajčovič, Benkovský, Šabidol, Bartoš), Chtelnica – Vrbové 0:3 kontumačne

(sedpe)

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 21. júla. V tento deň sa v roku 1880 v obci Košariská narodil generál Milan Rastislav Štefánik.…
  • 21.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 21. júla 2024
Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna