Futbalisti PFK opäť na víťaznej vlne

  • Šport / Futbal
  • 13. septembra 2018, 18:00

Po strate bodov v predchádzajúcom kole futbalisti PFK Piešťany znova naplno bodovali, keď v domácom zápase šiestej ligy porazili súpera zo Siladíc vysoko 5:1.

Piešťanci nastrieľali Siladiciam päť gólov. © archív PFK

Szilárd Petényi, asistent trénera: „Zaslúžene sme zvíťazili s presvedčivým výsledkom a svojím výkonom sme odčinili zbabrané stretnutie z predchádzajúceho kola. Mali sme výborný vstup do zápasu. Rýchle trojgólové vedenie hostí paralyzovalo a zdalo sa, že tento vývoj by mohol gradovať do výraznejšieho rozdielu. V eufórii po treťom góle sme mierne podcenili defenzívnu fázu, a to najmä v strede poľa pri nedôslednom prepínaní z ofenzívnej fázy do defenzívnej. Hostia využili tento úsek hry a dokázali sa gólovo presadiť. V druhom polčase sme priebeh zápasu mali pod kontrolou, nepripustili sme žiadne zaváhanie a výsledok sme poistili ďalšími dvomi gólmi. Do listiny strelcov sa zapísali Glos, Maraz, Gula, Sekera i Štefanka.“

Piešťany – Siladice 5:1 (3:1)

Góly: 5. D. Štefanka, 12. Glos 16. Maraz, 61. M. Gula, 77. Sekera – 34. M. Ertl

Zostava PFK: Budka – Beblavý, Krajčovič, Sekera, Szabo, Lipka (D. Štefanka), J. Kusý, Glos, J. Štefanka (Javorka), Maraz (Zelenay)

(mb/th)

Priestor pre vašu reklamu 728×90

Najnovšie správy

Služby mesta Piešťany tohtoročná snehová nádielka poriadne prevetrala. Januárové rekordné sneženie vyhnalo do ulíc nielen technických pracovníkov, ale aj takmer…
  • 21.02.2019, 12:00
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je piatok 22. februára. Tento deň je Medzinárodným dňom skautiek a Európskym dňom obetí zločinu. Meniny má Etela.
  • 22.02.2019, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany! / Spravodajstvo
Dnes je štvrtok 21. februára. Tento deň je Medzinárodným dňom turistických sprievodcov a Medzinárodným dňom materského jazyka. Meniny má Eleonóra.
  • 21.02.2019, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany! / Spravodajstvo
Štvrtok, 31. september 2017
Meniny má Noro, zajtra Drahoslava