Čo prináša najnovšie vydanie

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 11. septembra 2018, 07:00

Minulý týždeň do Piešťan a Drahoviec zavítal prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska. V Piešťanskom týždni sa dočítate, čo všetko prezident v našom regióne navštívil, ale aj to, že jeho návšteva vyvolala pozitívne i negatívne reakcie.

Nové vydanie Piešťanského týždňa. © apt

Smiech cez slzy. I tak sa dá opísať cestárske Kocúrkovo, ktoré sprevádza obnovu chodníka na Ulici Pod Párovcami. Tentoraz nejde len o nešťastné riešenie odskoku medzi starým a novým chodníkom.

V Piešťanoch a okolí sa uplynulú sobotu roztrhlo vrece s rôznymi podujatiami. Redaktori vyrazili do terénu a priniesli reportáže s množstvom fotografií.

Nezabudli sme ani na športové spravodajstvo. Okrem iného si opäť môžete pozrieť aktuálne futbalové tabuľky a výsledky víkendových zápasov.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 20. júna. Tento deň je Svetovým dňom utečencov. V Dubovanoch sa v roku 1937 narodil výtvarník a…
  • 20.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 22. júna 2026
Meniny má Paulína, zajtra Sidónia