Vrbové končí v Slovnaft Cupe

Futbalisti Vrbového vypadli zo Slovnaft Cupu 2018. Hráči MFK nestačili na Horné Orešany, s ktorými v divokej prestrelke prehrali 3:5.

vrbove
Futbalisti Vrbového vypadli zo Slovnaft Cupu 2018.

Vrbové viedlo po polčase v Horných Orešanoch 3:2, ale domáci tím po polčase výrazne zlepšil výkon, tromi gólmi otočil skóre a postupuje do ďalšieho kola.

Za Horné Orešany otváral skóre Meško, skórovali aj Andrej Mekký a dva góly strelil Hodulík. Jeden gól si hostia strelili do vlastnej siete. Za Vrbové dva razy napol sieť Virág a raz Gažík.

Horné Orešany – Vrbové 5:3 (2:3)

Góly: 15. Meško, 40. vlastný, 60. A. Mekký, 79. a 88. Hodulík – 24. a 33. Virág, 31. Gažík

H. OREŠANY: Pekarovič – Malacký, Malý, Drozda, Hodulík, Zvonár, Planeta, Rajt, A. Mekký, Babirát, Meško (Križan, M. Mekký, Krchnavý)

VRBOVÉ: Košinár – Michálek, Gažík, Verchola, Červenka, Hazda, Šimor, Strecký, Virág, Kaman, Kurinec (Sumer, Srnec)