Lodenica 2018: J. Nohavica prilákal tisíce návštevníkov

  • Nezaradené
  • 31. augusta 2018, 09:00

Hlavná hviezda dvadsiateho ročníka festivalu Lodenica, český muzikant Jaromír Nohavica, vystúpil pred nadšené publikum už vo štvrtok 30. augusta. Pod pódiom ho čakali tisíce fanúšikov.

Lodenica 2018 (Autor: am)

Mnohým návštevníkom, ktorí si vstup do areálu nechali na poslednú chvíľu, sa nepodarilo stihnúť začiatok koncertu, lebo na výmenu či kúpu lístka čakali doslova davy. Určite to však nepokazilo dojem z vydareného koncertu českého pesničkára, ktorý na pódiu zaspieval svoje najväčšie hity.

Prekvapením večera bol výnimočný duet s Petrom Remišom, lídrom piešťanskej kapely Slniečko, ktorá J. Nohavicu napokon na stage-i vystriedala. Speváci si zanôtili na tému Piešťany a v niekoľkých slovách vystihli celé aktuálne fungovanie mesta.

„…poj sa kukúť jak dopalli Pieščany“ zneli posledné riadky spoločnej piesne. Vy sa poďte pozrieť, ako to včera na pódiu vyzeralo.

(Am)

 

67 Shares

Najnovšie správy

V piešťanskom Dome umenia bol plánovaný bohatý program pre všetky generácie divákov. Pre šíriacu sa nákazu koronavírusom však museli zrušiť…
  • 09.04.2020, 00:02
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
Minister životného prostredia Ján Budaj apeluje na ľudí, aby sa počas veľkonočných sviatkov správali zodpovedne a ohľaduplne nielen voči sebe…
  • 09.04.2020, 08:36
  • Nezaradené / Kultúra a spoločnosť / Príroda / Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. apríla 2020
Meniny má Milena, zajtra Igor