Na Topfest zadarmo po siedmich kilometroch

  • Kultúra a spoločnosť / Hudba
  • 28. júna 2018, 16:00

Hoci tohtoročný Topfest sa nebude konať v Piešťanoch na letisku, ale na Zelenej vode pri Novom Meste nad Váhom, mnoho piešťancov si takúto rokovú udalosť roka nenechá ujsť.

Festival si môžete užiť aj zadarmo. Stačí len odbehnúť sedem kilometrov. (Autor: Alexandra Mathiasová)

Už tento piatok sa pri jazere rozozvučia bicie a tvrdé gitary – návštevníkov čakajú v ten večer také kapely ako Clawfinger, Čechomor, Hex, či Tublatanka. V sobotu sú pripravené pre priaznivcov tvrdšej hudby kapely Ine Kafe, Amaranthe, či stále čoraz obľúbenejší Kabát.

Pre tých, čo majú hlboko do vrecka, alebo radi behajú, Topfest pripravil jedinečnú akciu. V sobotu v ranných hodinách sa uskutoční špeciálny beh Topfest Run. Každý účastník behu získava po dobehnutí voľný vstup na festival. Počet miest na behanie je však obmedzený, na dráhu sa dostane iba prvých 100 zapísaných.

K rokovému festivalu patrí neodmysliteľne aj pivo, organizátori tento rok pripravili pre pivných labužníkov prekvapenie. Na festivale bude možnosť vybrať si z viacerých značiek piva a nebude dostupné iba jedno ako po minulé roky.

Bicie, tvrdé gitary a rozviate vlasy už čakajú na svojich milovníkov, víkend by mal prekvapiť aj slnečným a chladnejším počasím.

Daniela Serišová

8 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 27. mája. Tento deň Medzinárodným športovým vyzývacím dňom. Meniny má Iveta.
  • 27.05.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Ďalší, už 47. ročník populárnej BUĎ FITky sa v Piešťanoch uskutoční v dňoch 27.-28. mája a bude tradične zameraný na…
  • 27.05.2022, 00:02
  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia / Piešťany
piatok, 27. mája 2022
Meniny má Iveta, zajtra Viliam