Čo prináša najnovšie vydanie

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 19. júna 2018, 06:00

Minulý týždeň nám do redakcie telefonovali viacerí rozhorčení Piešťančania, že sa na sídlisku Nikola Teslu ničí novopostavené detské ihrisko. Stalo sa tak na príkaz radnice. Prečo sa musela stavba za 38-tisíc eur zdemolovať?

titulka novin 25
Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa. © apt

Na titulnej strane najnovšieho vydania Piešťanského týždňa sa tiež dočítate, že Mestský park v Piešťanoch má „na kahánku“. Jednoducho strane a už dávno sa mal revitalizovať. Peniaze na realizáciu projektu od odborníkov sa však stále nenašli.

Pred poslednými komunálnymi voľbami kandidáti na primátora aj poslancov Piešťan sľubovali, ako budú podporovať rozvoj zamestnanosti v meste. Koľko peňazí na to mesto vyčlenilo i ako sa míňali peniaze v minulom roku, sa dočítate na strane 3.

Vymenil Svätopluk kráľovstvo za bieleho koňa, alebo je to len výplod fantázie profesora Trnavskej univerzity. Odpoveď nájdete na stranách 8 a 9.

Stredná priemyselná škola elektrotechnická v Piešťanoch oslávila polstoročnicu. Slávnostná akadémia sa konala v stredu 13. júna v Kultúrno-spoločenskom kine Fontána. Reportáž prinášame na stranách 12 a 13.

Futbalisti Piešťan vybojovali ďalší postup do vyššej súťaže. V poslednom zápase ročníka zdolali Dolný Lopašov. Ako skončili výsledky vo všetkých súťažiach a komu ostal Čierny Peter v rukách, sa dočítate v športovej prílohe.

A ešte oveľa viac!

 

629 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 22. marca. Tento deň je Medzinárodným dňom tuleňov a Svetovým dňom vody. Meniny má Beňadik.
  • 21.03.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 21. marca. Tento deň je Medzinárodným dňom boja proti rasovej diskriminácii, Svetovým dňom Downovho syndrómu, Medzinárodným dňom…
  • 20.03.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 22. marca 2023
Meniny má Beňadik, zajtra Adrián