V Sokolovciach pretekalo 97 cyklistov

• Nezaradené / Šport / Ostatné športy
  • 14. júna 2018, 10:17

Cyklistický klub Piešťany usporiadal v nedeľu 10. júna siedme kolo Merida road cupu a to časovku jednotlivcov na 20 km. Cyklistom z organizátorského klubu sa opäť podarilo umiestňovať na stupňoch víťazov.

cyklisti CK Piestany
Úspešní cyklisti z CK Piešťany.

Štart bol v obci Sokolovce a trať viedla smerom na Hlohovec. Na kopci za Koplotovcami bola otočka späť na Sokolovce. Počasie bolo dusné, teplé ale takmer úplné bezvetrie. Pretekov sa zúčastnilo 97 pretekárov z celého Slovenska. Organizácia prebehla bez problémov, nevyskytli sa žiadne pády ani úrazy.

Piešťanskí cyklisti si na domácej trati viedli úspešne. Milan Tupý obsadil prvé miesto, Dominik Tábora tretie, Miloš Gežo taktiež zvíťazil, Peter Rihay skončil šiesty.