Chlapi s deťmi tentoraz zažijú Slovenský raj

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 10. júna 2018, 10:00

Opäť po roku si tatinovia vezmú svojich synov i dcéry, nabalia ruksaky a vypravia sa za dobrodružstvami do slovenskej prírody. Spolu prežijú chvíle radosti, neočakávaných stretnutí a kamarátstiev.

s tebou_23
Minulý rok mali výletníci jednotné žlté tričká. (Autor: Dušan Kráľovič)

Ženy ostanú doma, spokojne si užijú dni bez starostí s kamoškami hoci aj pri kávičke. Siedmy ročník akcie „S Tebou ma baví svet“ sa uskutoční od 19. do 24. júna, teda len pár dní pred koncom školského roka.

Doteraz chlapi chodievali do Tatier. „Tento rok však zmeníme lokalitu. Namiesto Vysokých Tatier navštívime Slovenský raj a aj hotelové ubytovanie vymeníme za táborové. Ubytovaní budeme v drevených chatkách v srdci Slovenského raja,“ uviedol organizátor podujatia Dušan Kráľovič.

Už o pár dní si 43 chlapov vezme 66 detí na päť nocí a päť nádherných dní plných turistiky a športových akcií. „Tentoraz som zvolil individuálny presun za dobrodružstvom. Niektorí pôjdu autom, iní vlakom alebo autobusom. Väčšina chlapov je z Piešťan a Veľkého Orvišťa. Idú však aj oteckovia z Krakovian, Moravian nad Váhom, Nitry, Žiliny, Pezinka, Lieseku, Veselého, Kocuríc, Boroviec či Podolia,“ dodal D. Kráľovič.

(vd)

0 Shares

Najnovšie správy

Každý bude musieť preukázať svoju totožnosť a uviesť telefónne číslo, cieľ cesty a jej účel. Kto nebude rešpektovať obmedzenie pohybu,…
  • 07.04.2020, 13:15
  • Krimi / Nezaradené / Piešťany / Spravodajstvo / Región
utorok, 7. apríla 2020
Meniny má Zoltán, zajtra Albert