Zábavné technológie v Piešťanoch už v sobotu. Vstup je voľný

  • Spravodajstvo
  • 4. júna 2018, 19:22
  • Autor:inz

Moderné drony, stand-up show Silné reči aj robot, ktorý kreslí portréty. Už túto sobotu v Piešťanoch zažijete množstvo technologickej zábavy pod holým nebom. Príďte 9. júna do areálu spoločnosti ON Semiconductor, ktorá oslavuje 20 rokov. Vstup na podujatie je zadarmo.

Už o 12. hodine sa v areáli na Vrbovskej ceste otvárajú atrakcie pre deti aj dospelých, program pokračuje vystúpeniami na pódiu. Čo vás čaká? Umelecky nadaný Drawing robot vám v tento deň na pamiatku nakreslí unikátny portrét, môžete si spraviť fotku so zábavným fotozrkadlom, zahrať sa na Björk či pilotov Formuly 1.
O 14:00 to na pódiu rozbalí akčný street parkour, ktorý vystriedajú tanečnice Dominiky Mirgovej a stand-up show Silné reči. Svoj rečnícky talent predvedú komici Jakub Lužina a Jaroslav Abaffy. Bude to silné.
Workshopy ovládania dronov a akrobacie
Príďte pokojne v športovom. S inštruktormi z TEAM SX si totiž môžete vyskúšať saltá a iné akrobacie na žinenkách. Jedinečný bude aj workshop s dronmi od 15.00 h, kde máte šancu lietať ako profesionál nad Piešťanmi a sledovať svoj dron „life“ na počítačovej obrazovke.
Rekord s robotom Nao
Táto akcia sa zapíše aj do histórie. Uskutoční sa prvý rekord s robotom NAO, s ktorým účastníci vytvoria živú reťaz. Čím viac rúk, tým lepšie.
„Sme inovatívna firma, ktorú zaujíma inteligentná robotika. Živú reťaz chceme vytvoriť ako symbolický odkaz k čoraz intenzívnejšej spolupráci človeka a robota,“ informuje o rekorde Peter Jurčík, HR manažér spoločnosti.
Podujatie bude vhodné aj pre rodiny s deťmi. Čakajú ich divadielka, kreatívne dielne, tajomné Laboratórium a nafukovadlá. O 17:00 odohrá na pódiu koncert kapela Bystrík Banda, ktorých singel Prajem si patrí k aktuálne najhranejším skladbám v rádiách.
Burgre a kofola, aby ste neboli hladní
Jedlo riešiť nemusíte. Na podujatí sa budú čerstvo pripravovať domáce burgre, dokonca aj vegetariánske. Čapovať sa bude kofola a pivo, a kto má chuť na sladké, potešia ho plnené buchty všetkých príchutí.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 20. marca. Tento deň je Svetovým dňom divadla pre deti a mládež, Medzinárodným dňom šťastia a Svetovým…
  • 19.03.2023, 22:24
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 21. marca. Tento deň je Medzinárodným dňom boja proti rasovej diskriminácii, Svetovým dňom Downovho syndrómu, Medzinárodným dňom…
  • 20.03.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 21. marca 2023
Meniny má Víťazoslav, zajtra Blahoslav