V lete bude v Červeníku futbal patriť deťom

  • Šport / Futbal
  • 10. mája 2018, 07:46
  • Autor:Ján Král

Prázdninový kemp Futbal deťom bude v Červeníku aj tento rok. Na kvalitne pripravenom ihrisku sa pod vedením kvalifikovaných mládežníckych trénerov môžu zdokonaľovať mladíci vo veku od 7 do 17 rokov v dvoch turnusoch.

Prvý bude od 29. júna do 4. júla, druhý od 4. do 9. júla. Na podujatí, ktoré sa uskutoční v obci ležiacej neďaleko Hlohovca už štvrtýkrát, kooperuje aj Spartak Trnava. V minulosti si boli s účastníkmi kempu zatrénovať ligoví futbalisti, ako sú brankári Jakubech, Vantruba či hráči Kadlec, Čonka, Greššák, Janso a Jirka.
Talentovaní hráči majú okrem trojfázovej futbalovej zaberačky zabezpečené aj stravovanie, pitný režim, ubytovanie. Tréneri chystajú i prednášku na futbalové témy. Samozrejmosťou je materiálne vybavenie, organizovať budú v spolupráci s animátormi aj mimofutbalové aktivity – výlet, zápasy v stolnom tenise, bowlingu a rôzne zábavné hry ako napríklad bubble futbal.
Každý z účastníkov získa certifikát o absolvovaní kempu, pamätnú medailu a fotografiu s hráčmi a trénermi.
Novinkou je, že v cene kempu je aj kúpanie v trnavskom Aqua Relax & Spa, plážový turnaj a vybláznenie sa na skákacích trampolínach.
„Každý rok sa prihlasuje do kempu stále viac detí, ktoré sa nám v drvivej väčšine vracajú, a preto sa snažíme posúvať neustále dopredu. Chceme, aby bol každý ročník lepší ako ten minulý, a deťom a ich rodičom vždy ponúkneme niečo navyše, aby sme nesklamali ich dôveru,“ povedal hlavný organizátor Marek Tajber.
Viac o kempe, ako aj kontaktné údaje nájdete na webovej stránke futbaldetom.sk.

20 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 2. apríla. Tento deň je Medzinárodným dňom detskej knihy, Európskym dňom akcií za práva migrantov a Svetovým…
  • 02.04.2023, 02:36
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 1. apríla. V tento deň sa v roku 1805 v Blatnej narodil a 16. marca 1879 v…
  • 31.03.2023, 22:27
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 2. apríla 2023
Meniny má Zita, zajtra Richard