Upratovali školáci aj úradníci

  • Spravodajstvo
  • 1. mája 2018, 09:01
  • Autor:am

Počas uplynulého týždňa vyšli do ulíc Piešťan deti z tunajších základných škôl, aby pri príležitosti Dňa Zeme vyčistili brehy Váhu, ale aj ďalšie zákutia kúpeľného mesta.

Starší žiaci zo Základnej školy F. E. Scherera upratali Sĺňavu a mladší čistili sídlisko Adam Trajan. „Zúčastnilo sa 165 žiakov s triednymi učiteľkami. Na škole sme vyhlásili pre triedy súťaž v separovanom zbere, ktorú vyhodnotíme na konci školského roka. Víťazná trieda dostane sladkú odmenu. Pri príležitosti Dňa Zeme sme realizovali aj zber papiera,“ priblížila riaditeľka školy Gizela Talačová.

Úradníkmi vyzbieraný odpad na Lodenici odvážali Služby mesta Piešťany.

Zástupkyňa riaditeľa Základnej školy na Holubyho ulici Elena Kubániová zasa prezradila, že žiaci z tamojšieho školského klubu okrem iných aktivít upravovali aj areál školy.
Žiaci zo ZŠ Holubyho upravovali areál školy.

Rukavice a vrecia na jarné upratovanie zabezpečilo mesto Piešťany a v piatok priložili ruku k dielu i úradníci, ktorí taktiež vyzbierali niekoľko vriec odpadu.

0 Shares

Najnovšie správy

Každý bude musieť preukázať svoju totožnosť a uviesť telefónne číslo, cieľ cesty a jej účel. Kto nebude rešpektovať obmedzenie pohybu,…
  • 07.04.2020, 13:15
  • Krimi / Nezaradené / Piešťany / Spravodajstvo / Región
utorok, 7. apríla 2020
Meniny má Zoltán, zajtra Albert