Ohlásená bomba v Slovenskej sporiteľni

  • Nezaradené
  • 9. apríla 2018, 12:49
  • Autor:vd, dan

AKTUALIZOVANÉ: Už od rána postávali na Námestí Slobody v Piešťanoch okolo Slovenskej sporiteľne policajti. Pomocou výstražnej pásky vytvorili bezpečnú zónu, pretože na polícii ktosi ohlásil bombu.

Bolo len prirodzené, že banka v to dopoludnie neprijímala klientov. Jej priestory strážili. „Keďže anonym neuviedol, o ktorú pobočku Slovenskej sporiteľne ide, polícia chránila všetky pobočky na celom Slovensku,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa martina Kredatusová.
Prehliadka piešťanskej pobočky trvala približne do jedenástej hodiny, žiadnu bombu v jej priestoroch nenašli. Krátko na to už zamestnancov púšťala ochranka dnu, aby sa mohli venovať netrpezlivým klientom.
Popoludní sme od polície dostali túto informáciu:
Doposiaľ neznáma osoba oznámila v pondelok 9. apríla krátko po ôsmej hodine ráno na linku 112 v Čadci,  že v konkrétnej bankovej inštitúcii je bomba. Počas telefonátu však neuviedla, v ktorej pobočke. Polícia ihneď po prijatí oznámenia vykonala všetky potrebné úkony a opatrenia za účelom ochrany života a zdravia. Policajti aj za pomoci služobných psov vykonali pyrotechnické prehliadky objektov, ktoré boli o 12.00 h v Trnavskom kraji ukončené s negatívnym výsledkom.  Vyšetrovaním prípadu sa zaoberá polícia v Žilinskom kraji.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 22. júna 2024
Meniny má Alojz, zajtra Paulína