Seniori bilancovali aj plánovali

  • Kultúra a spoločnosť
  • 30. marca 2018, 13:36
  • Autor:vd

Výročnú členskú schôdzu si členovia piešťanskej Jednoty dôchodcov Slovenska (JDS) užili spolu s oslavou Medzinárodného dňa žien. Schôdza bola nielen hodnotiaca, volebná či oslavujúca, ale i tancujúca.

„Hodnotili sme na nej naše aktivity a prácu počas posledných troch rokov a na ďalšie tri sme si zvolili svojich predstaviteľov,“ uviedla predsedníčka JDS Jarmila Vavrová. V reštaurácii Semafor, kde sa v pondelok 12. marca rokovalo a bilancovalo, bolo prítomných 154 členov organizácie. Pri predsedníckom stole sedeli aj predstavitelia Okresného úradu v Piešťanoch. Hosťovské stoly patrili spriateleným seniorom z Karlových Varov a z Bardejova.
„Na schôdzi sme prejednávali i dotácie, o ktoré sme požiadali mesto Piešťany aj Trnavský samosprávny kraj. Financie chceme použiť na relaxačné a ozdravné pobyty našich členov,“ dodala predsedníčka.
Tanečné vystúpenia už tradične pripravili pre seniorov tanečníčky základnej umeleckej školy pod vedením učiteľky Dagmar Kuběnovej. Schôdzu ukončili seniori diskusiou a občerstvením.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 22. júna 2024
Meniny má Alojz, zajtra Paulína