Ženy oslavovali v rytme slovenského tanga a swingu

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 14. marca 2018, 06:25
  • Autor:dan

Všeobecne obľúbený sviatok MDŽ sa už tradične ani v Piešťanoch neobišiel bez sprievodných akcií. Mesto v spolupráci s mestským kultúrnym strediskom dva dni pred sviatkom zorganizovalo v kine Fontána koncert na počesť žien.

Hoci počas minulých rokov ženy zabávala najmä dychová hudba, tentoraz riaditeľka mestského kultúrneho strediska Marta Jurčová stavila na inú kartu. Na pódium si zavolala kapelu zloženú z driečnych študovaných muzikantov pod názvom Slovak Tango. Okrem slovenského tanga však zahrali aj množstvo rezkých swingových pesničiek. Tie ocenili i mladšie ročníky, ktorých zástupkýň značne pribudlo. Dominovali však staršie, no všetkým sa koncert veľmi páčil a pozitívne vítali túto zmenu.
Príjemne prekvapený bol aj mestský poslanec Martin Cifra: „Túto kapelu som si najprv pozrel na Youtube a veru som zostal príjemne prekvapený takýmto koncertom, bolo to veľmi dobré.“ Slovak Tangu sa podarilo Fontánu takmer úplne vypredať.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes (30. marca 2023) krátko po 1. hodine rannej prišlo úmyselným zapálením neznámou osobou k požiaru zaparkovaného osobného motorového vozidla.…
  • 30.03.2023, 09:09
  • Krimi / Piešťany / Spravodajstvo
piatok, 31. marca 2023
Meniny má Benjamín, zajtra Hugo