Výťažok z bohatej tomboly Športového plesu pomohol Dominike

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 22. februára 2018, 07:57
  • Autor:mb

Počas druhého februárového víkendu sa v priestoroch Hotela Piešťany v rodinnej atmosfére uskutočnil Športový ples. Jeho iniciatívou bolo prepojiť ľudí, ktorí sa o kluby v meste starajú, s fanúšikmi.

V programe vystúpila freestylová skupina Hands Up Crew, ktorá je členom populárnej zábavnej organizácie známej pod menom MUFUZA. „Takýto dobrý ples som ešte nezažil,“ prezradil Libor, jeden z jeho deväťdesiatich účastníkov. O zábavu sa až do skorých ranných hodín starali DJ HSNC a Dobrá muzika, trojčlenná ľudová skupina z Nových Zámkov.
Súčasťou plesu bola bohatá tombola, do ktorej prispeli miestne športové kluby, viaceré piešťanské i svetové firmy, ale aj známi piešťanskí športovci. Ľudia mohli vyhrať tenisovú raketu Lukáša Lacka, tričko Magdalény Rybárikovej, plavecké okuliare a čiapku Martiny Moravcovej, oblečenie od Zuzany Vráblovej či dúhové ponožky majstra sveta zo série Jozefa Metelku od jeho dodávateľa OneSock. Jeden z účastníkov sa ráno odviezol domov na bicykli od firmy Domoss.
Prvé miesto, teda zájazd do Berlína na medzištátny zápas Nemecko – Brazília od cestovnej kancelárie Futbaltour, vyhral majiteľ reštaurácie, v ktorej sa ples uskutočnil. „Na najlepších futbalistov sveta vrátane Neymara sa už tešíme,“ dodal výherca.
Výťažok z tomboly kluby venovali dvojročnej Dominike, ktorá sa narodila so vzácnym genetickým syndrómom Cornelia de Lange. „Momentálne zbierame peniaze na počítač, vďaka ktorému bude môcť komunikovať s okolitým svetom,“ prezradil otec dievčaťa. Cena prístroja je 17 600 eur. Pomôcť rodine môžete aj prostredníctvom dvoch percent daní z príjmov.
Organizátori plánujú po pozitívnych ohlasoch ďalší ročník plesu aj o rok. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 28. marca. Tento deň je Dňom učiteľov. Meniny má Soňa.
  • 27.03.2023, 22:44
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je streda 29. marca. Tento deň je Medzinárodným dňom boja proti hluku. Meniny má Miroslav.
  • 28.03.2023, 22:20
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je pondelok 27. marca. Tento deň je Svetovým dňom divadla. Meniny má Alena.
  • 26.03.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 29. marca 2023
Meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava