Výťažok z bohatej tomboly Športového plesu pomohol Dominike

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 22. februára 2018, 07:57
  • Autor:mb

Počas druhého februárového víkendu sa v priestoroch Hotela Piešťany v rodinnej atmosfére uskutočnil Športový ples. Jeho iniciatívou bolo prepojiť ľudí, ktorí sa o kluby v meste starajú, s fanúšikmi.

V programe vystúpila freestylová skupina Hands Up Crew, ktorá je členom populárnej zábavnej organizácie známej pod menom MUFUZA. „Takýto dobrý ples som ešte nezažil,“ prezradil Libor, jeden z jeho deväťdesiatich účastníkov. O zábavu sa až do skorých ranných hodín starali DJ HSNC a Dobrá muzika, trojčlenná ľudová skupina z Nových Zámkov.
Súčasťou plesu bola bohatá tombola, do ktorej prispeli miestne športové kluby, viaceré piešťanské i svetové firmy, ale aj známi piešťanskí športovci. Ľudia mohli vyhrať tenisovú raketu Lukáša Lacka, tričko Magdalény Rybárikovej, plavecké okuliare a čiapku Martiny Moravcovej, oblečenie od Zuzany Vráblovej či dúhové ponožky majstra sveta zo série Jozefa Metelku od jeho dodávateľa OneSock. Jeden z účastníkov sa ráno odviezol domov na bicykli od firmy Domoss.
Prvé miesto, teda zájazd do Berlína na medzištátny zápas Nemecko – Brazília od cestovnej kancelárie Futbaltour, vyhral majiteľ reštaurácie, v ktorej sa ples uskutočnil. „Na najlepších futbalistov sveta vrátane Neymara sa už tešíme,“ dodal výherca.
Výťažok z tomboly kluby venovali dvojročnej Dominike, ktorá sa narodila so vzácnym genetickým syndrómom Cornelia de Lange. „Momentálne zbierame peniaze na počítač, vďaka ktorému bude môcť komunikovať s okolitým svetom,“ prezradil otec dievčaťa. Cena prístroja je 17 600 eur. Pomôcť rodine môžete aj prostredníctvom dvoch percent daní z príjmov.
Organizátori plánujú po pozitívnych ohlasoch ďalší ročník plesu aj o rok. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 11. decembra. Tento deň je Medzinárodným dňom vysielania pre deti a Medzinárodným dňom hôr. Meniny má Hilda.
  • 10.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 9. decembra. Tento deň je Medzinárodným dňom boja proti korupcii. Meniny má Izabela.
  • 08.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 10. decembra. Tento deň je Dňom ľudských práv. Meniny má Radúz.
  • 09.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 11. decembra 2023
Meniny má Hilda, zajtra Otília