Piešťany privítajú reprezentáciu

  • Hokej / Šport
  • 17. januára 2018, 08:37
  • Autor:th

Po ukončení reprezentačného projektu dvadsiatky Orange 20, ktorá absolvovala turnaj v Buffale, kde obsadil tím pod vedením Ernesta Bokroša siedme miesto, štartuje v Piešťanoch prípravu na aprílové majstrovstvá sveta v Rusku aj reprezentačný výber do 18 rokov trénera Viliama Čacha.

Piešťany sa pre mladých hokejistov stanú domovom v troch štvordňových tréningových blokoch. Prvý absolvujú už tento týždeň (pondelok – štvrtok), v rámci ktorého odohrajú prípravný zápas s juniormi Nitry vo štvrtok 18. januára od 16.30 hodine. Podobný program dvojfázových tréningov a regenerácie so zápasovým vyvrcholením absolvujú aj od 29. januára do 1. februára a následne od 5. do 8. februára.
Vyvrcholením celého prípravného bloku reprezentácie do 18 rokov bude Turnaj Vladimíra Dzurillu, ktorý sa uskutoční v piešťanskej Easton aréne 15.-17. februára za účasti reprezentácií Nemecka, Švajčiarska, Bieloruska a, samozrejme, Slovenska.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 5. júla. Tento deň je Sviatkom sv. Cyrila a Metoda. Meniny má Cyril a Metod.
  • 05.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 8. júla. Tento deň je Svetovým dňom alergií a Dňom videohier. Meniny má Ivan.
  • 08.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 6. júla. Tento deň je Medzinárodným dňom bozkávania. Meniny má Patrik, Patrícia.
  • 06.07.2025, 00:04
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je pondelok 7. júla. Tento deň je Dňom čokolády a Medzinárodným dňom družstiev. Meniny má Oliver.
  • 07.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 8. júla 2025
Meniny má Ivan, zajtra Lujza