V najnovšom vydaní Piešťanského týždňa sa dočítate

  • Spravodajstvo
  • 16. januára 2018, 08:07
  • Autor:red

Mestský úrad v Piešťanoch porušoval zákony. Vo svojej správe to uviedol hlavný kontrolór mesta. Kde všade úradníci pochybili, sa dočítate na strane 3.

Požiar včas spozorovali, predišli veľkým škodám
Prekvapením pre zamestnancov piešťanskej firmy Chirana Progres bol veľký dym, čo sa v piatok  12. januára ráno valil z chodby administratívnej budovy na Vrbovskej ceste. Ukázalo sa, že tam neónová lampa spadla na koberec a vypálila v ňom dieru.
Vrbovská synagóga má konečne starostlivého pána
Synagóga vo Vrbovom je ochránená. Mesto ju postupne zabezpečilo tak, aby do nej nezatekalo, nedostali sa dnu holuby, nešírila sa drevokazná huba. Najnovšie nádhernú stavbu odborníci spevnili staticky, poopravovali poškodené piliere či prepadnutý strop. Vykonali aj ďalšie dôležité opatrenia. Mesto ich financovalo z 3,5 tisícovej dotácie ministerstva kultúry. Na oprave sa podieľalo sumou 1198 eur.
101-ročná starenka vyskočila ako mladica a vítala speváčky
Oslava 101. narodenín Júlie Koperovej bola v zariadení Senior Modrová bola neopísateľná. Ľudia, ktorí si usmievavú starenku obľúbili vedeli len ťažko nájsť superlatívy, ktorými čipernú starenku, ktorá aj v tomto požehnanom veku vyskočila zo stoličky ako mladica, aby na svojej oslave privítala spevácku skupinu Modrovanky-Krojovanky.

0 Shares

Najnovšie správy

V sobotu 22. júna začalo horieť v hoteli Eden na treťom nadzemnom podlaží. Hasiči museli evakuovať tridsať osôb, z nich dve malé deti…
  • 22.06.2024, 09:59
  • Krimi / Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo
Dnes je nedeľa 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 23. júna 2024
Meniny má Sidónia, zajtra Ján