Dokráčajú Trebatice konečne za postupom?

  • Šport / Futbal
  • 10. januára 2018, 11:16
  • Autor:th

V jesennej časti ročníka 2017/2018 piatej ligy, skupina západ, ktorá je po novom okresaná len na šesť účastníkov, je jasný líder. Piešťanský región má v tejto súťaži len jedného zástupcu, no toho najlepšieho.

Futbalisti Trebatíc s 27 bodmi po jeseni kraľujú súťaži a majú na čele tabuľky deväťbodový náskok pred druhými Gbelmi. Ak sa nič vážnejšie neudeje, mali by si v druhej polovici sezóny zaistiť postup do štvrtej ligy.
Na chvoste tabuľky sa zmieta Moravský Svätý Ján, ktorý má len štyri body a na piate Brodské stráca šesť bodov. Ak sa chce vyhnúť zostupu, bude musieť v jarnej časti poriadne zabrať.
Najlepším strelcom súťaže je ofenzívny záložník Trebatíc Martin Směřička, ktorý nastrieľal desať gólov. Darilo sa aj jeho spoluhráčovi Ondrejovi Macháčovi s ôsmimi presnými zásahmi a rovnaký počet gólov dal aj Marek Čermák z Mokrého Hája.
Počas jesennej časti nazbierali len štyria hráči červenú kartu a najviac žltých kariet – šesť – má na svojom konte Ondrej Nemec z Moravského Svätého Jána.
Najlepší strelci po jeseni:
Martin Směřička (Trebatice) – 10 gólov
Ondrej Macháč (Trebatice) – 8
Marek Čermák (Mokrý Háj) – 8
Filip Kučera (Gbely) – 7
Gabriel Trubiroha (Brodské) – 7

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 22. júna 2024
Meniny má Alojz, zajtra Paulína