Vianočné Slniečko rozbláznilo Pivovar

  • Kultúra a spoločnosť
  • 26. decembra 2017, 07:41
  • Autor:Daniela Serišová

Populárna piešťanská skupina Slniečko oslavuje tieto Vianoce svoje 34. narodeniny. Osláviť tri desaťročia folkových koncertov prišlo do Piešťanského pivovaru.

Predskokana mu robila írsko-slovenská kapela Happy Boys a rozdivočené publikum ani po takmer dvoch hodinách nemalo dosť.
Budova pivovaru sa začala zapĺňať už počas koncertu írskeho speváka, ktorý naladil publikum či už svojimi piesňami, alebo známymi rokovými hitmi.
Kým kapela Slniečko vystúpila na pódium, prízemie aj balkón už praskali vo švíkoch. Publikom čakalo ako vojsko iba na povel a hneď po prvom takte sa začala zábava. Rodený bavič, frotman kapely Slniečko Peter Remiš, všetkých zabával svojimi grimasami, či poznámkami.

Skupina Slniečko oslávila svoje narodeniny tradične výbornou predvianočnou zábavou.

Zábava čoraz viac gradovala a skákajúce rozjarené publikum sa po prestávke už úplne odtrhlo z reťaze. Svižné folkové piesne nenechali na pokoji ani tých staršie narodených a k tancovaniu sa pridali aj ľudia na balkóne.
Skupina oslávila svoje narodeniny tradične výbornou predvianočnou zábavou, z pódia ich nechceli pustiť ani po troch prídavkoch.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 25. februára. Meniny má Frederik, Frederika.
  • 25.02.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 26. februára 2024
Meniny má Viktor, zajtra Alexander