Rybáriková medzi najlepšími!

  • Šport / Tenis
  • 20. decembra 2017, 07:57
  • Autor:th/stz

Piešťanská tenistka Magdaléna Rybáriková, semifinalistka Wimbledonu 2017, je v desiatke najúspešnejších športovcov Slovenska v tomto roku.

Výsledky ankety Klubu športových redaktorov vyhlásia 22. decembra v novej budove SND. Priamy prenos zo slávnostného vyhlásenia desiatky jednotlivcov a troch kolektívov vysiela od 20.20 h v priamom prenose RTVS.
Tenis sa v ankete umiestňuje pravidelne, najvyššie bol v doterajšej histórii Dominik Hrbatý, ktorý v roku 2005 anketu vyhral. Rybáriková, víťazka tohtoročnej ankety Slovenského tenisového zväzu o Tenistku roka, bude v TOP 10 slovenských športovcov po prvý raz.
Organizátori ankety na tlačovej konferencii informovali o desiatke a troch kolektívoch. Jednotlivci (v abecednom poradí): dvojica Peter Gelle, Adam Botek (rýchlostná kanoistika), Marek Hamšík (futbal), Peter Hámor (horolezectvo), Magdaléna Rybáriková (tenis), Peter Sagan (cyklistika), Alexander Slafkovský (vodný slalom), Ladislav a Peter Škantárovci (vodný slalom), Veronika Velez-Zuzulová (zjazdové lyžovanie), Petra Vlhová (zjazdové lyžovanie) a Ján Volko (atletika). Kolektívy (abecedne): futbalisti Slovenska do 21 rokov, hliadka vodných slalomárov 3x C1, miešané družstvo v zjazdovom lyžovaní.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 19. mája. Tento deň je Svetovým dňom hepatitídy. Meniny má Gertrúda.
  • 19.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 19. mája 2024
Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard