Nálepkova nasleduje Sládkovičovu

  • Spravodajstvo
  • 14. decembra 2017, 01:30
  • Autor:dan

Oprava komunikácií, asfaltovanie, nové cesty. Piešťanci si konečne vydýchli, že sa rozbité komunikácie dávajú do poriadku. To by ale neboli Piešťany, keby sa niečo ledva opravené znovu náročky nepokazilo.

Oprava Sládkovičovej sa skončila fiaskom, keďže tri mesiace po rekonštrukcii je celá zaplátaná. Túto ulicu však už nasledujú ďalšie opravené úseky.
Súčasný trend v Piešťanoch s ironickým nadhľadom hovorí, že čo je nové, to treba rozkopať. Nad Sládkovičovou môžu občania iba horko zaplakať. Opravy v štýle Pat a Mat sa ale ešte len začali. Ledva opravená „tankodrómová“ Nálepkova ulica sa neborí iba s jamami z minulosti. Jej asfalt bol zrejme príliš pekný, preto sa tam minulý týždeň v stredu objavili stavbári s rezačkou na asfalt. Hoci vyrezaný malý štvorček okolo hydrantu sa nemusí zdať takou veľkou tragédiou, asfaltový koberec už nikdy nebude ako predtým. Najmä po lacnej a rýchlej oprave cesty.
Podľa preliačenín oprava Nálepkovej nevydrží ani dva roky, keďže v mieste záplaty môžeme už po zime čakať praskliny, ktoré sa rýchlo zmenia na staré známe jamy. Všetkým dňom ešte ale nie je koniec, pretože novým „kobercom“ sa pýši už aj Poštová a o chvíľu i Priemyselná. Podľa novonastoleného trendu ničenia nových vozoviek budú i tieto dve ulice čoskoro zrejme poplátané.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 1. apríla. V tento deň sa v roku 1805 v Blatnej narodil a 16. marca 1879 v…
  • 31.03.2023, 22:27
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 1. apríla 2023
Meniny má Hugo, zajtra Zita