Hokejová škôlka sa začala

  • Hokej / Šport
  • 23. novembra 2017, 12:55
  • Autor:(th, ts)

Občianskemu združeniu HK Havrani Piešťany sa podarilo zvíťaziť v projekte Gesto pre mesto, ktorý organizovala Raiffeisen banka. Získali finančný dar v hodnote 1000 eur pre projekt Hokejová škôlka Havránok na podporu a rozvoj športu v Piešťanoch.

Hokejová škôlka Havránok odštartovala oficiálne počas verejného korčuľovania v nedeľu 19. novembra o 14. hodine na Zimnom štadióne v Piešťanoch. „Pozývame všetkých nadšencov pohybu a radosti z pohybu. Venovať sa vám i vašim deťom budú skúsení tréneri krasokorčuľovania a hokeja, ktorí si pre všetkých pripravili nové tréningové pomôcky,“ odkazujú organizátori z občianskeho združenia HK Havrani. Škôlka bude prebiehať v časoch každého verejného korčuľovania.
Pevná vôľa, poctivá drina… iba tak sa rodia športové legendy a bez pravidelného cviku niet šampiónov. Najdôležitejšie je začať a vytrvať. „Ponúkame kvalitné tréningy a tréningové vybavenie, aby ste vy či vaše detičky od útleho veku dostali to najlepšie. Cvičením s prekážkami na ľade sa posilní pohybový aparát celého tela. V neposlednom rade stojí za zmienku, že táto atraktívna aktivita je pre návštevníkov zimného štadióna bezplatná,“ dodávajú organizátori.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes (30. marca 2023) krátko po 1. hodine rannej prišlo úmyselným zapálením neznámou osobou k požiaru zaparkovaného osobného motorového vozidla.…
  • 30.03.2023, 09:09
  • Krimi / Piešťany / Spravodajstvo
piatok, 31. marca 2023
Meniny má Benjamín, zajtra Hugo