Pozvánky na víkendové akcie

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 30. augusta 2017, 08:19
  • Autor:red

Ak plánujete stráviť posledný prázdninový víkend mimo svojich obývačiek, máme pre vás tieto tipy:

Stretnutie útulkáčov


Majiteľov zvierat, ktorých domovom bol istý čas útulok, spája mnohé, najmä však dobré srdce. V nedeľu 3. septembra o 14. hodine sa budú môcť stretnúť a vymeniť si zážitky a skúsenosti i tí, čo svojich štvornohých členov rodiny našli v Útulku Piešťany. Priamo na Priemyselnej ulici pred areálom čaká na chlpáče občerstvenie, súťaže či fotografovanie. Ak ste majiteľom bývalého útulkáča, nahláste účasť vopred.
V prípade nepriaznivého počasia sa akcia nekoná.

Stretnutie je pre ľudí aj pre „chovancov“ útulku.

Art Music Orchestra v Chtelnici


Kaštieľ Chtelnica pripravuje výnimočné podujatie. V nedeľu 3. septembra o 16.00 h sa uskutoční koncert filmovej hudby v podaní Art Music Orchestra. Sprievodným programom bude o 15.00 h burza kníh a o 17.00 h otvorenie burčiakovej sezóny.

Leteckomodelársky deň v Holíči


Ak ste milovníkom letectva a nemali ste príležitosť stráviť pekné chvíle na Leteckom dni na Sliači, ponúkame vám rovnako zaujímavé podujatie na letisku v Holíči. Oproti prv spomínanému je unikátne v tom, že sa tu predstavia desiatky lietajúcich modelov aeroplánov, ktoré v minulosti brázdili oblohu. Sú na nerozoznanie od originálov a modelári sa verejnosti predvádzajú v umení leteckej akrobacie. Okrem modelov sú tam prístupné aj ozajstné lietadlá a iná technika. Súčasťou leteckomodelárskeho dňa v sobotu 2. septembra bude aj vystúpenie leteckých akrobatov The Flying bulls aerobatic team, ktorí sa na Záhorí predstavia po prvý raz. Podujatie je vhodné pre deti i dospelých.

Pozvánka na letecký deň.

0 Shares

Najnovšie správy

Mobilný telefón bol nájdený na zemi pri mestskom trhovisku v Piešťanoch. Je doň zablokovaný prístup a vo vnútri v puzdre…
  • 03.04.2020, 09:38
  • Piešťany
piatok, 3. apríla 2020
Meniny má Richard, zajtra Izidor, Izidora