Energický Robo Opatovský zaspieval Piešťancom

  • Kultúra a spoločnosť
  • 17. augusta 2017, 11:39
  • Autor:am

Známe hity, ale i čerstvé novinky speváka Roba Opatovského zazneli v jeho podaní v piešťanskom Kursalone v nedeľu 13. augusta. Nadšené publikum sa mu za hudobný zážitok odmenilo výdatným potleskom.

„Chceli sme si otestovať nové pesničky v nejakom spriaznenom klube, ktorým piešťanský Kursalon určite je. Tiež sme chceli vybrať z mojich už známych skladieb tie, ktoré dáme na album nový album Unplugged,“ povedal Robo Opatovský, ktorý je známy tým, že na koncertoch vydá zo seba maximum energie.
Dôležitá teda pre neho bola reakcia publika na nové, ale i staršie overené piesne, pričom diváci nesklamali a ďakovali za zážitok ováciami. Podľa slov speváka teda určite nebudú chýbať skladby Natália, Hovorila po španielsky či Prší.
Na štvorici nových skladieb sa po novom podieľali všetci muzikanti a nie iba jediný producent, ako býva zvykom. Originálny zvuk i na koncerte tvoril Andrej Urminský na gitare, Ondrej Juraši na trúbke, harmonike a akordeóne a Štefan Bugala na perkusiách či vibrafóne. „Chceme hrať kvalitnú popovú muziku a venovať sa hlavne koncertovaniu,“ dodal na záver spevák.

0 Shares

Najnovšie správy

Bývalý hotel v lokalite Sĺňava II, na Odborárskej ulici v obci Banka, ktorý dlhé roky chátral, vo štvrtok 26. júna…
  • 04.07.2025, 00:01
  • Spravodajstvo
Dnes je štvrtok 4. júla. Tento deň je Medzinárodným dňom proti chovu delfínov v zajatí. Meniny má Prokop.
  • 04.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 5. júla. Tento deň je Sviatkom sv. Cyrila a Metoda. Meniny má Cyril a Metod.
  • 05.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 5. júla 2025
Meniny má Cyril, Metod, zajtra Patrik, Patrícia