Vrbové siahalo v Jasl. Bohuniciach po remíze

• 11. apríla 2017, 13:34
  • Autor:mb/th

Futbalisti MFK Vrbové v 22. kole štvrtej ligy nastúpili v derby zápase na pôde Jaslovských Bohuníc. Zverenci trénera Adamčíka si však nepripísali ani bod, hoci po ňom siahali. Prehrali 2:3 a všetky body ostali domácim.

Začiatok patril hráčom Jasl. Bohuníc. Už v 11. minúte otvorili skóre zápasu, po nedorozumení v obrane hostí dal gól Halmo, a o minútu zvýšil Dobiš na 2:0. Hostia sa snažili a odmenou bol krásny gól Ďuračku v 24. min, ktorý vymietol pavučinu domácej brány. V druhom polčase boli hráči MFK aktívnejší, ale po chybe a následnom zbytočnom faule inkasovali tretíkrát. V 54. min Jakubička z priameho kopu zvýšil na 3:1. Hostia sa s výsledkom neuspokojili a ich snahu korunoval Železník kontaktným gólom na 2:3. Nechýbalo veľa, aby sa zápas skončil remízou, MFK by si bod za predvedený výkon zaslúžil. Čiernou škvrnou stretnutia bol hrubý faul domáceho Machoviča, ktorý rozhodca nepotrestal červenou kartou.

Jaslovské Bohunice – Vrbové 3:2 (2:1)

Góly: 11. Halmo, 12. Dobiš, 54. Jakubička – 23. Ďuračka, 64. Železník

Zostava MFK: Grežo – Ďuračka, Verchola, Vlado, Blaško, Sumer, Gažík, Majgot (85. Strecký), Lackovič, Železník (64. Spál), Zelenay