Vrbovčania prehrali v Domaniži 1:2

• Šport / Futbal
  • 10. októbra 2016, 19:33
  • Autor:ps

V desiatom kole štvrtej ligy sa futbalisti MFK Vrbové predstavili na pôde Domaniže. Zverenci trénera Andreja Adamčíka napokon odišli z ihriska ako porazení, keď domácim podľahli 1:2.

V priemernom zápase padol v prvom polčase len jeden gól, aj to z jedenástky, ktorý po faule kopali domáci a premenili ju zásluhou Kvaššaya – 1:0. Po zmene strán, v 54. minúte, Domaniža zvýšila vedenie gólom Svobodu. Útočníkov Vrbového zastúpil stopér Vlado, ktorý v 62. min strelil spoza šestnástky kontaktný gól a znížil na konečných 1:2.

Zostava MFK Vrbové: Valovič – Michálek, Verchola, Vlado, Ďuračka, Bukovčák, T. Gažík, Prosňanský, Kurinec (56. Šurin), Andrísek, Zelenay (53. Šimor)